Alchemia Dojrzałego Związku – Dla Par

WOLNE MIEJSCA

Termin:
20-24.03.2024

Miejsce: Leśniczówka Gaja, Kaborno 36, Warmia

Cena: 2990 zł od pary + pobyt z wyżywieniem w Ośrodku (1950 zł od pary, płatne na miejscu)

Prowadzący: Iwo Ina i Jerz Łaźniewscy

Warsztaty „Alchemia dojrzałego związku” to propozycja dla dojrzałych par i/lub par po przejściach.

Warsztaty prowadzone są przez absolwentów 5-cio stopniowego Zaawansowanego Stażu dla Par i trenerów TantraLove – Iwo Inę i Jerza Łaźniewskich. Ze wsparciem Instytutu Bodyfulnes>

„Lekkość, nadzieja na lepiej i lepszą jakość, nowa wiedza, nowe narzędzia. SUPER. Wszystkie zajęcia, zarówno prowadzone, jak i w parach pomagały mi bardziej się otworzyć na siebie i partnera, na relację. Otworzyła się mocna komunikacja, bliskość i odczuwanie. Cudowna para [prowadzących] podążała za grupą, kompetentni, z ogromną wiedzą, ciepłem, cierpliwością i oddaniem dla grupy”. – Uczestniczka I edycji, l. 49, w relacji 8 l.

„[Po warsztacie jestem] pełen przemyśleń o sobie i o tym jak ja wpływam na Nas. Jestem poruszony i pełen radości i otwartości na nowe. Wydawało się trudne, ale już takie nie jest. Najważniejsze dla mnie i w konsekwencji dla nas było zdanie sobie sprawy z mojej trudności w stawianiu granic”. – Marcin, 46 l. w relacji 2 l.

„Czuję szansę, nadzieję, ale również trudność i ból. [Warsztat] najwięcej wniósł dla mnie osobiście. W relacji dużo narzędzi do późniejszej
pracy, ale na dzień dzisiejszy najwięcej miejsca miałam na odbiór w osobistej przestrzeni. Oboje prowadzący to osoby, które bardzo odpowiadają mi swoją energią, historią i podejściem. Tworzą przestrzeń bliskości, otwartości i bezpieczeństwa. Nawet jeśli jesteś w trudnym miejscu, czujesz lęk, niepewność i opór przed warsztatem, to warto dać sobie przestrzeń i zobaczyć co Ci przyniesie”.  Kasia, 39 l. w relacji 21 l.

Nasze libido spada: z wiekiem, z codziennością, stresem, pod wpływem środków antykoncepcyjnych, miękkich antydepresantów. Wiele działań codzienności zabiera nas z bliskości. Znika soczystość w Relacji.

Jak z miejsca dwójki dojrzałych partnerów – z wiekiem o fizjologicznie mniejszym potencjale do czucia intymności, zmęczonych dniem codziennym, które zapomniały o tym, jak ważny jest dotyk i bliskość w ciągu dnia, odnaleźć chęć do zbliżeń i sposób aby seks był soczysty?

Jak zadbać o to, aby zbliżenia były bezpieczne dla zmieniającej się kondycji ciała? Dawniej (w młodości) bezpieczny seks oznaczał „jak nie zajść w niechcianą ciążę” a z wiekiem i wieloma doświadczeniami oznacza „jak czuć komfort w trakcie zbliżenia i po”.
Pokażemy Wam praktyki, które odnowią w ciele sygnały autoregeneracji tkanek i odzyskanie czucia w śpiących rejonach.

To nie jest warsztat o POWROCIE do tego jak to „kiedyś było”, „do początku”, „do pierwszych motyli w brzuchu”. Ty już jesteś w innym miejscu, wieku, stanie, doświadczeniu. Jest TERAZ.

Gdziekolwiek zawędrujesz, to Twój nowy Moment. Nowe połączenie z samą/samym sobą i własnym ciałem. Zaczniesz rozumieć jego język, sposób w jaki do Ciebie mówi. Jak woła o opiekę? Jak pokazuje drogę do pragnień i czucia przyjemności?

Warsztaty dadzą wam szansę na nowy początek we wspólnym szukaniu więzi, intymności, zaufania, szacunku, pragnień w Twojej relacji. Na poczucie, że na nowo odkrywasz osobę, z którą żyjesz na co dzień, a Wasze ciała odnajdują Drogę do zbliżeń satysfakcjonujących w pełni Was oboje.

Ponadto:

  • Zyskasz większą świadomość tego kiedy chcesz, a kiedy nie chcesz i co z tym zrobić;
  • Nauczysz się rozpoznawać momenty, gdy zbliżenie jest dla Ciebie przekroczeniem i jak o to zadbać, aby było Wam do siebie bliżej, bezpieczniej, lżej.
  • Zyskasz umiejętność komunikowania swoich granic oraz swoich potrzeb intymnych w uszanowaniu siebie i partnerki/partnera;
  • Poczujesz nową świadomość swojej relacji intymnej, która jest karmiąca Was oboje.
  • Doświadczysz poczucia bliskości z partnerem/ką 
  • Wejdziesz na piękną drogę do jeszcze bardziej satysfakcjonujących zbliżeń i odnajdywania w niej lekkości, dzikości, fascynacji sobą.

Do ceny warsztatów doliczyć trzeba koszty pobytu i wyżywienia. 

Koszt pobytu:

Pobyt z wyżywieniem 1950 zł od pary.

W tym:
4 x noclegi dla dwóch osób
8 x śniadań
8 x obiadów
8 x kolacji

UWAGA: Koszt pobytu opłaca się gotówką na miejscu.Dodatkowa opcja płatności:

Przelew bankowy

Usługi Psychologiczne - Zofia Rzepecka
Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858

Po opłaceniu warsztatów, napisz do nas maila ze zgłoszeniem na adres: 
[email protected]


 

2 990,00 zł PLN

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj