Życie Seksualne Rodziców 

Jak budować długoterminowe związki partnerskie
 

Bestseller

Książka Nie Tylko Dla Rodziców!

Pomyśl o swoim związku i zadaj sobie pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw chcesz znaleźć czas na bycie razem i budowanie długoterminowej relacji? Jeśli tak, ta książka jest ci potrzebna.

Jeśli macie dzieci to na pewno wiecie, że rodzicielstwo z impetem wchodzi nam do łóżka. Stajemy się bardziej rodzicami niż partnerami. Bliskość i intymność muszą ustąpić lub poczekać, aż dzieci podrosną. Tak często o tym myślimy… Autorzy książki pokazują, że nie musi tak być. Że bycie w prawdziwie czułym, intymnym związku to nie plan emerytalny!

Związek, który tworzysz, jest projektem twojego życia – bliska relacja z partnerem czy partnerką to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie, a podstawowym narzędziem, które pozwoli ją rozwijać, jest rozmowa. Intymne spotkanie.

Wydawnictwo: Natuli – dzieci są ważne

Autor:
Zosia i Dawid Rzepeccy w rozmowie z Natalią Fiedorczuk

Oprawa:
Twarda

Liczba stron:
256

Zamów Teraz

Książka w Liczbach

10000+

Sprzedanych egzemplarzy

Top 3

Wydawnictwa Natuli

Top 2

Bestsellerów Virtualo

Kim Są Autorzy

Zosia i Dawid Rzepeccy

Terapeuci zajmujący się związkami i ich intymnym rozwojem, prywatnie partnerzy. W książce opowiadają, jak mając dzieci, budować trwałe i szczęśliwe relacje. W swojej praktyce czerpią zarówno z mądrości Wschodu, jak i nowoczesnych form psychoterapii.

Natalia Fiedorczuk

Pisarka, dziennikarka, laureatka Paszportu Polityki (2016), psychopedagożka. Mama, partnerka, osoba ciekawska.

Referencje

Opinie ekspertów

Diane i Kerry Rileyowie – nauczyciele tantry z trzydziestoletnim stażem, autorzy książek i międzynarodowi mówcy

"Zosia i Dawid to przykład dającego moc, pełnego pasji i miłości partnerstwa. Na stronach książki przekazują refleksje dotyczące nie tylko tego, jak podtrzymać intymną więź, lecz także jak sprawić, by rozkwitła i cały czas się rozwijała, co uczyni relacje miłosne największą przygodą!"

Karina Boruk-Michno

"Chłonę książkę Zośki i Dawida. Jakie to dobre, jakie to orzeźwiające! Jak napływ świeżego powietrza do płuc w bardzo gorące popołudnie. Aż chce się krzyczeć. Aż chce się iść i mówić: czytajcie, bierzcie to i czytajcie, bo tam jest wolność! Moja i wasza. Kobiet i mężczyzn. Wolność dzieci, które wyrosną z naszych związków. Tam jest prawda i miłość, która jest bezkompromisowa, ale wolna. Która jest wyborem, ale jakże świadomym. Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy, bo tam jest źródło prawdziwej wolności i miłości. Bez tabu. Bez udawania. Bez tego wszystkiego, czym próbowano nas truć. Prosta, czysta, wolna. Miłość."

 Aga Rogala - terapeutka rodziców

"Kurczę, dobra książka. To jest książka dla tych, którzy zostali rodzicami, albo szykują się do tej roli.  Tam w seksie może być „nie halo”, mogą być pretensje za dużo/ za mało/ nie w ten sposób. Jest to też książka dla małżeństw, które już mają doświadczenie i dzieci. I czasem ten seks zjeżdża na listę zadań…  A to będzie straszna szkoda. Bo seks to jest coś, co nas łączy i wyróżnia pośród innych związków. W książce jest to fajnie opisane. W jaki sposób możemy zrozumieć zachowania partnera. Jak możemy odgrzać ten związek. I w cale nie chodzi  o romantyczną kolację. Ale żeby to nasze życie seksualne i intymne, mogło trochę zakwitnąć."

Zamów Teraz

Fragment Książki

„O udanym seksie możemy mówić wtedy, gdy oboje partnerzy doznają głębokiej satysfakcji. A to doświadczenie wynika z pełnego, wielopoziomowego spotkania dwojga ludzi. Spotkania tak wnikliwego i prawdziwego, że ich poczucie indywidualnej tożsamości na chwilę się zatraca, by odnaleźć się we wspólnym poczuciu zjednoczenia. Tak przeżywany seks może stać się doświadczeniem o wiele bardziej przejmującym niż sama zmysłowa przyjemność, nie wspominając o rozładowaniu napięcia”.

Mówili o Nas

Zobacz gdzie nas możesz znaleźć

Dla Kogo Jest Ta Książka?

Dla par chcących świadomie budować swój związek. Rozwijać się razem, zarówno emocjonalnie, seksualnie jak i duchowo. 

Dla tych, którzy choć są dopiero na początku wspólnej podróży, pragną zbudować solidne fundamenty dla swojego związku.Dla par będących na zakręcie…

 

 

Dla tych, którzy chcą poprawić jakość komunikacji, pogłębić bliskość, czy uzdrowić intymność. 


Dla tych, którzy są ze sobą już od lat. Czują, że przyszedł czas na to, aby rozwinąć swoją relację i wznieść ją na nowy poziom.

Dla tych, którzy tkwią w samym środku rodzicielskiej rewolucji.Referencje

Zobacz opinie naszych klientów

Zamów Już Teraz Książkę

"Życie Seksualne Rodziców. Jak Budować Długoterminowe Związki Partnerskie"

Książka dostępna jest w wersji papierowej, ebooka, audiobooka oraz w języku angielskim. 

50.00 PLN

 Książka
"Życie seksualne rodziców"

50.00 PLN

Ebook
"Życie seksualne rodziców"

50.00 PLN

Audiobook
"Życie seksualne rodziców"

55.00 PLN

 Book
"Sexuality and Parenthood"