Cześć,

tu Zosia i Dawid

 
 

Poznaliśmy się 10 czerwca 2004 roku w drodze na warsztaty counselingu. Czwartego dnia znajomości zamieszkaliśmy razem. Mamy dwie córki (Dawid trzy:)).
Świadomie dbamy o nasze małżeństwo. Nasz związek opieramy na sprawnej komunikacji i czułej bliskości. Równie ważna jest dla nas przestrzeń intymności, którą wciąż rozwijamy i poznajemy. Od samego początku naszej relacji rozwijamy się w  psychoterapii, oraz praktykujemy tantrę doświadczając w niej spełnienia dla ciała i duszy.

Zosia jest z wykształcenia psychologiem (tytuł pracy mgr. „Rola mitu personalnego w kształtowaniu się poczucia sensu życia w terapii zorientowanej na proces”), Dawid jest z wykształcenia filozofem (tytuł pracy mgr. „Transgresja ego w buddyzmie zen jako droga do reintegracji z absolutem”).
Autorzy bestselerowej książki pt. “Życie Seksualne Rodziców – jak budować długoterminowe związki partnerskie” wyd. Natuli.pl oraz kursu "Dograna Para - zbuduj relację na lata." (dogranapara.pl)

24

Lata Doświadczenia Trenerskiego

20

Lat razem w związku

300+

Poprowadzonych Warsztatów

15,000+

Osób Uczestniczących W Warsztatach, Wykładach I Seminariach.

 Zosia i Dawid łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Razem prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie (m.in. Indie, Indonezja (Bali), Tajlandia, Egipt, Peru, Włochy, Chorwacja). Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Są gośćmi programów telewizyjnych i radiowych oraz autorami artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego oraz tantry. Ich tantryczny ślub opisało „Zwierciadło” („Intencja Miłości”, 7/2007). Zosia prowadzi kobiece warsztaty, a Dawid prowadzi męskie wyprawy w różne zakątki świata (Maroko, Peru, Kolumbia, Gwatemala, Belize, Meksyk, Tajlandia, Kambodża, Hiszpania).

Zosia jest z wykształcenia psychologiem , Dawid filozofem. 

Ukończyli  także:

  • Dwuletnie Studium  Psychoterapii  POP w Warszawie
  • Klasę  Counselingu  – (Poradnictwo reewaluacyjne) metoda Harveya Jackinsa,
  • Staż zawodowo szkoleniowy z  Terapii  Krótkoterminowej BSFT 
  • Szkolenie SAR  – Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności, akredytowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Edukatorów, Doradców i Terapeutów Seksualności.
  • Zosia jest certyfikowaną przez Deborę Sundhal, trenerką kobiecej ejakulacji  
  • Dawid jest w psychoterapeutycznej superwizji  przez Wojciecha Eichelbergera

Współpracowali  także ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

Referencje

Opinie expertów

Diane i Kerry Riley - Nauczyciele Tantry. Autorzy światowego bestsellera pt. “Rytuały więzi małżeńskich”

„Uczymy Tantry od 30 lat i uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach tantrycznych mieliśmy okazję poznać wielu nauczycieli. Tym, co wyróżnia Zosię i Dawida jest to, że są głęboko kochającą się parą i ucząc razem, czerpią zarówno z kobiecych, jak i męskich aspektów, które pozwalają tworzyć trwały, tantryczny związek. To rzadko spotykane w świecie tantry.”

Marta Niedźwiecka - Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach, autorka podcastów “O Zmierzchu”

„Zosia i Dawid to jedyny adres, na który odsyłam pary pragnące pracować nad swoją relacją poza gabinetem terapeutycznym. Mam zaufanie do ich doświadczenia i sposobu prowadzenia warsztatów, mam pewność, co do skuteczności metod, ale przede wszystkim wiem, że ich osobiste postawy spełniają wysokie standardy wymagane do pracy z ludźmi. Przejście w parze procesu z Zosia i Dawidem może przenieść związek na nowy poziom dogrania i pomóc w kultywowaniu Miłości.”

Deborah Sundahl - Światowej sławy edukatorka seksualna w dziedzinie kobiecej seksualności. Autorka światowego bestselleru: „Kobieca ejakulacja i punkt G” wydanego po raz pierwszy w 2003r.

„Dawid i Zosia należą do czołowych edukatorów na temat seksualności. Już od lat pokazują innym, że wiedza w tym zakresie wyzwala pewność siebie i dobre samopoczucie, zarówno w sypialni, jak i w życiu indywidualnym.”

Dr. Patti Britton - Współzałożycielka Sex Coach University - wiodącej na świecie organizacji szkoleniowej dla trenerów seksualnych. Światowej sławy amerykańska seksuolog kliniczna, pionierka coachingu seksualnego.

„To był mój przywilej spotkać Dawida i Zosię (…) Od razu poczułam ich uzdrawiającą energię i mądrość, którą dzielili się jako nauczyciele. Wraz z moim ukochanym partnerem Robertem na nowo odkryliśmy głębię miłości jako podstawę połączenia seksualnego.”

 

INTENTLOVE

Usługi Psychologiczne: Zofia Rzepecka

NIP 7282276365
REGON 385836527

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3502 7903 8858
IBAN: PL86 1140 2004 0000 3502 7903 8858

Adres: Odolanowska 40/44/55, 91-012 Łódź