Strefa Online

Codzienne wsparcie tam gdzie jesteś

Doświadcz Narzędzi TantraLove Online


Uzyskujesz dostęp do informacji pomagających bardziej świadomie przechodzić procesy osobistych transformacji.

Jeśli masz taką możliwość, możesz też zaprosić partnera do oglądania, i wspólnej praktyki.

4 Kroki Do Wyboru

IntentLove

IntentLove to godzinna medytacja, w trakcie której solo lub w parze przechodzisz przez głęboki proces SPOTKANIA SIĘ w prawdzie, uważności i bliskości.

MasterClass

Nasz Masterclass to bezpłatna lekcja wideo, w której mówimy o najważniejszych wyzwaniach i wsparciu w budowaniu długoterminowych związków partnerskich.

W Rozwoju Razem

Jest to podstawowy kurs składającym się z 11 krótkich i konkretnych lekcji, które  pomogą stawiać pierwsze świadome kroki na wspólnej ścieżce rozwoju osobistego, będąc na niej RAZEM!

Dograna Para

Zaawansowany dziesięciogodzinny kurs dla par wspierający komunikację, bliskość oraz intymność w związku. To zaproszenie w głęboką podróż w Twojej relacji.

IntentLove

Godzinna Medytacja Miłości

Głęboki Proces Spotkania Się w Prawdzie, Uważności i Bliskości

 
IntentLove to godzinna medytacja, w trakcie której solo lub w parze przechodzisz przez głęboki proces SPOTKANIA SIĘ w prawdzie, uważności i bliskości.


IntentLove pomaga być w stanie większej uważności na ciało i uczucia. Pozwala doświadczyć połączenia, które zasila przez kolejne dni po medytacji. Jest przestrzenią większej świadomości i wzmocnienia relacji.


Moc medytacji zwiększa się kiedy medytujemy wspólnie.
Każdy w swojej przestrzeni, o tej samej porze, ma szansę wnieść trochę miłości do relacji, które tworzy z innymi i światem.

Bezpłatna wspólna praktyka raz w tygodniu.

Dowiedz Się Więcej

MASTERCLASS

Dołącz i poznaj sekrety szczęśliwych długotrwałych związków partnerskich

Masterclass

Nasz Masterclass to bezpłatna lekcja wideo, nagrana w formie rozmowy, w której mówimy o najważniejszych wyzwaniach w budowaniu długoterminowych związków partnerskich. Zobacz co jeszcze możesz dla swojego związku zrobić. Jak możesz zadbać o sprawną komunikację, czułą bliskość i namiętną intymność, aby usprawnić swoją relację z partnerem na lata.

Dowiedz Się Więcej

W Rozwoju Razem - Kurs Podstawowy

Ruszcie razem w podróż życia!

Ruszcie Razem w Podróż Życia!

 

Wiele jest możliwości samorozwoju, czyli zadbania o samą czy samego siebie. Można chodzić na jogę, fitness, praktykować medytację itd. Ale nawet jak pójdziemy gdzieś razem, to i tak każde z nas skupia się na samym sobie albo na tym co robi. Z wielu badań nad parami wynika, że fundamentalnym wsparciem dla rozwoju relacji jest wspólna skupiona na sobie na wzajem obecność.

Ofiarowany partnerom na wyłączność jakościowy czas to jest gamechanger!

W kursie "W Rozwoju Razem”, dacie sobie taki czas! To kurs uczący jak stawiać pierwsze świadome kroki na wspólnej ścieżce rozwoju osobistego, będąc na niej RAZEM!

Poznacie podstawy utrzymania na sobie uwagi, a także praktyczne fundamenty trzech najważniejszych obszarach relacji: komunikacji, bliskości i intymności. Z kursu dowiecie się, jak rozmawiać ze sobą — nie tylko wtedy, kiedy jest dobrze, ale również gdy jest nam ciężko. Jak podtrzymywać bliskość na co dzień oraz jak wznieść swoją intymność na nowy, wyższy poziom. 

Jest podstawowy kurs składającym się z 11 krótkich i konkretnych lekcji na naszej nowej platformie VOD.

Dowiedz Się Więcej

Dograna Para - Kurs Zaawansowany

Zbuduj relację na lata

Zbuduj Relacje na Lata


Dziesięciogodzinny kurs dla par wspierający komunikację, bliskość oraz intymność w związku.

Kurs DOGRANA PARA, to zaproszenie w głęboką podróż w Twojej relacji.
Razem z partnerem poznacie Trzy Filary Dogranej Pary. Zdobędziecie narzędzia do sprawnej KOMUNIKACJI, czułej BLISKOŚCI i namiętnej INTYMNOŚCI, które staną się fundamentalnym wsparciem Twojej relacji zapewniając jej długotrwałość i niegasnącą ciekawość siebie.

Jest to zaawansowany kurs składającym się z 35 lekcji na platformie VOD.

Dowiedz Się Więcej