Strefa Online

Codzienne wsparcie tam gdzie jesteś

Doświadcz Narzędzi TantraLove Online


Uzyskujesz dostęp do informacji pomagających bardziej świadomie przechodzić procesy osobistych transformacji.

Jeśli masz taką możliwość, możesz też zaprosić partnera do oglądania, i wspólnej praktyki.

3 Kroki Do Wyboru

IntentLove

IntentLove to godzinna medytacja, w trakcie której solo lub w parze przechodzisz przez głęboki proces SPOTKANIA SIĘ w prawdzie, uważności i bliskości.

MasterClass

Nasz Masterclass to bezpłatna lekcja wideo, w której mówimy o najważniejszych wyzwaniach i wsparciu w budowaniu długoterminowych związków partnerskich.

Dograna Para

To dziesięciogodzinny kurs online w którym razem z partnerem poznacie Trzy Filary Dogranej Pary. Zdobędziecie narzędzia wspierające komunikację, bliskość i intymność.

IntentLove

Godzinna Medytacja Miłości

Głęboki Proces Spotkania Się w Prawdzie, Uważności i Bliskości

 
IntentLove to godzinna medytacja, w trakcie której solo lub w parze przechodzisz przez głęboki proces SPOTKANIA SIĘ w prawdzie, uważności i bliskości.


IntentLove pomaga być w stanie większej uważności na ciało i uczucia. Pozwala doświadczyć połączenia, które zasila przez kolejne dni po medytacji. Jest przestrzenią większej świadomości i wzmocnienia relacji.


Moc medytacji zwiększa się kiedy medytujemy wspólnie.
Każdy w swojej przestrzeni, o tej samej porze, ma szansę wnieść trochę miłości do relacji, które tworzy z innymi i światem.

Bezpłatna wspólna praktyka raz w tygodniu.

Dowiedz Się Więcej

MASTERCLASS

Dołącz i poznaj sekrety szczęśliwych długotrwałych związków partnerskich

Masterclass

Nasz Masterclass to bezpłatna lekcja wideo, nagrana w formie rozmowy, w której mówimy o najważniejszych wyzwaniach w budowaniu długoterminowych związków partnerskich. Zobacz co jeszcze możesz dla swojego związku zrobić. Jak możesz zadbać o sprawną komunikację, czułą bliskość i namiętną intymność, aby usprawnić swoją relację z partnerem na lata.

Dowiedz Się Więcej

Dograna Para

Zbuduj relację na lata

Zbuduj Relacje na Lata


Dziesięciogodzinny kurs dla par wspierający komunikację, bliskość oraz intymność w związku.

Kurs DOGRANA PARA, to zaproszenie w głęboką podróż w Twojej relacji.
Razem z partnerem poznacie Trzy Filary Dogranej Pary. Zdobędziecie narzędzia do sprawnej KOMUNIKACJI, czułej BLISKOŚCI i namiętnej INTYMNOŚCI, które staną się fundamentalnym wsparciem Twojej relacji zapewniając jej długotrwałość i niegasnącą ciekawość siebie.

Dowiedz Się Więcej