Warsztaty Stacjonarne

 Spotkanie w rzeczywistości pogłębia doświadczenie

Dlaczego Warsztaty Stacjonarne
Pogłębiają Doświadczenie? 

 

Praca warsztatowa z doświadczonymi nauczycielami, daje ogromną szansę na efektywny wzrost samoświadomości. To laboratorium pracy z ciałem, emocjami, energią życiową oraz przekonaniami.
Olbrzymią wartością jest też praca w grupie. 
Spotkanie innych osób o podobnych potrzebach, wzmocni Cię na twojej ścieżce. Skorzystasz z różnych doświadczeń. Zobaczysz, gdzie masz podobnie jak inni, a gdzie zupełnie inaczej. A uważność w grupie warsztatowej pozwoli Ci sprawniej przechodzić przez procesy transformacyjne w poczuciu akceptacji i zrozumienia.  

Warsztaty stacjonarne to zaawansowana podróż w głąb siebie i swoich relacji,
która odmieniła życie tysięcy osób.

 

Zobacz Dostępne Warsztaty

Dla Kogo Są Warsztaty Stacjonarne

 

Dla Każdego 

W naszej ofercie znajdziesz warsztaty stacjonarne, na które możesz przyjechać solo (Medycyna Miłości), albo nawet całą rodziną (TantraLove w Tajlandii).

Dla Par

Już od kilkunastu lat wspieramy pary w procesach wzmacniających związki. Możecie przyjechać na weekend lub tydzień w Polsce lub na dwa (lub więcej) tygodni do Tajlandii. 

Dla Kobiet lub Mężczyzn

Raz w roku specjalnie dla kobiet, Zosia prowadzi warsztat "Droga Joni"
Dawid prowadzi męskie wyprawy rozwojowe w rożne zakątki świata.

Dla Każdego

 Podstawowa relacja w życiu, to ta z samym sobą

Spotkaj się ze Sobą i Innymi 

Niezależnie czy jesteś w związku czy nie, czy chcesz w nim być, bądź dobrze Ci żyć w pojedynkę - Każda podróż zaczyna się i kończy od spotkania ze sobą.

Oferta Warsztatów Dla Każdego


Medycyna Miłości 

To dwudniowe, sobotnio-niedzielne warsztaty stacjonarne, prowadzone cyklicznie w Warszawie.
 Dowiesz się jak zadbać o przestrzeń komunikacji, bliskości i intymności dla siebie i w Twoim aktualnym lub przyszłym związku. Możesz przyjechać w pojedynkę lub z partnerem. 

Zobacz Więcej


Lotna Społeczność w Tajlandii

Zapraszamy do naszej rajskiej oazy na tajskiej wyspie Koh Samui.
Jak co roku, w odpowiadających Ci terminach - od grudnia do marca - możesz do nas dołączyć solo, w parze, z dziećmi czy nawet z rodzicami.
Spotkasz ciekawych ludzi i poczujesz ducha wspólnoty.
 

Zobacz Więcej

Tylko Dla Par

Spotkaj się w nowej jakości ze swoim partnerem

Komunikacja, Bliskość, Intymność  

Twoja relacja z partnerem i światem może być oparta na miłości. Jesteśmy tu po to, aby wspierać cię w tej transformującej podróży w głąb Siebie, twojej relacji Partnerskiej i spotkań z innymi Ludźmi

Oferta Warsztatów Dla Par


Tantryczny Weekend 

To świetna propozycja na początek tantrycznej podróży dla par. 

Ten weekendowy warsztat daje możliwość głębokiego doświadczania, poprawy komunikacji i zrozumienia w związku. To bezpieczne miejsce, w którym pary mogą odkrywać swoją seksualność i nadawać jej prawdziwe znaczenie.

Prowadzący: Zosia i Dawid


Seks Tantryczny - Staż dla Par

To cykl pięciu zaawansowanych, tygodniowych warsztatów dla par, odbywających się co pół roku. 

Poznanie tajników Seksu Tantrycznego to jeden z najlepszych sposobów na pogłębienie, utrwalenie, bądź odbudowanie głębokiej więzi pomiędzy partnerami.
 

Prowadzący: Zosia i Dawid

Zobacz Dostępne Warsztaty


Alchemia Dojrzałego Związku

To propozycja dla dojrzałych par i/lub par po przejściach.

Jak z miejsca dwójki dojrzałych partnerów – z wiekiem o fizjologicznie mniejszym potencjale do czucia intymności, zmęczonych dniem codziennym, odnaleźć chęć do zbliżeń i sposób aby seks był soczysty? 

Prowadzący: Iwo Ina i Jerz

Zobacz Więcej


Sztuka masażu dla par

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po krainie dotyku, bliskości, intymności i głębszego zrozumienia relacji.

Masaż staje się coraz bardziej popularny jako środek budowania, pogłębiania i wznoszenia relacji na wyższy poziom.

Prowadzący: Ania i Robert

Zobacz Więcej

Dla Kobiet

Głębokie i prawdziwe spotkanie z samą sobą, ze swoim ciałem i z seksualnością 

Warsztat Dla Kobiet

"Droga Joni" 


Raz do roku Zosia zaprasza kobiety w pięciodniową drogę, ku głębokiemu i prawdziwemu spotkaniu z samą sobą, ze swoim ciałem i z seksualnością.
To podróż, którą możesz przejść wraz z innymi kobietami do źródła. Tam gdzie pochowały się stare historie i gdzie ukryte są odwieczne skarby.

Każda z kobiet nosi w sobie zarówno zranienia jak i potencjał do ich uleczenia. Droga Joni - to alchemiczna podróż do odzyskania swej pełni oraz mocy drzemiącej w Jej Joni.

Na tym spotkaniu pozwolisz sobie przyjąć się taką jaką jesteś. Ze swoim  Cieniem, czyli tym co wydaje ci się w Tobie niegodne i wyparte, a także pozwolisz sobie rozbłysnąć swoim naturalnym blaskiem, który zawsze był w Tobie ukryty.

Zobacz Więcej

Dla Mężczyzn

Wyprawy rozwojowe dla mężczyzn 

Wyprawy Dla Mężczyzn

Odkryj Własną Wersję Męskości

 

Od kilku lat, co roku Dawid zaprasza mężczyzn w podróże życia. Gwatemala, Meksyk, Belize, Kolumbia, Peru, Maroko, Kambodża, Tajlandia, Teneryfa. Tu byliśmy. 

Wyprawa przez pustynię, czy przedzieranie się przez tropikalną dżunglę w poszukiwaniu starożytnych piramid, wszystko to w celu spotkania zagubionych części siebie.
Medytowanie w męskim kręgu, tworzenie wspólnych ceremonii i dzielenie się wglądami. Dotarcie do głębi, poznanie swoich emocji i potencjału oraz uzyskanie wsparcia innych mężczyzn. To przygoda na miarę naszych męskich wypraw rozwojowych. Pakuj kapelusz i bicz. Torby na ramię nie musisz. Odnalezione na wyprawie skarby pozostaną w Tobie. 

Kolejna wyprawa w maju 2024r. - Himalaje (Nepal) 

Zobacz Dostępne Warsztaty