Sztuka masażu dla par

16-18 LUTY 2024 WĘGORZEWO - MAZURY 

TantraLove na Mazurach

TantraLove zaprasza na warsztaty masażu dla par prowadzone przez
 Annę Zaleską i Roberta Stępnia

 
Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po krainie dotyku, bliskości, intymności i głębszego zrozumienia relacji. Masaż staje się coraz bardziej popularny jako środek budowania, pogłębiania i wznoszenia relacji na wyższy poziom.
 
Cel Warsztatu:

Poznacie sposoby na budowanie głębokiej relacji w oparciu o szczerą i prawdziwą komunikację, czułą bliskość i soczystą intymność. Odkryjecie masaż jako niezwykłe narzędzie, które nie tylko wnosi nową energię w relację, ale także służy jako potężny środek do poszerzania granic i pokonywania trudności oraz jest źródłem niekończącej się świeżości i przyjemności.

Kup Teraz

Dla Kogo Jest Ten Warsztat

Warsztat jest dla par, które:

Chcą budować trwałą relację opartą na szacunku i miłości.

Poszukują nowych sposobów na odświeżenie swojego związku.

Widzą rozwój relacji jako
fundament ich życia.

Uznają dotyk za ważny element
swojej relacji.

Pragną być blisko siebie, będąc jednocześnie solidnym wsparciem dla partnera.

Chcą odkryć przepływ energii, który przyniesie nowe, fascynujące doznania.


Pragną unikalnego doświadczenia, podnoszącego ich związek na wyższy poziom 
oraz
Poszukują niebanalnych form spędzania czasu razem.

Warsztaty Stacjonarne - Czego się Spodziewać?

Dotyk, jako pierwszy zmysł, którym poznajemy świat, jest niezbędny do życia i nieodzowny dla zachowania równowagi i bliskości. Równocześnie dzielenie się nim wyzwala produkcję oksytocyny, hormonu związanego z redukcją stresu i tworzeniem więzi; dlatego jest doskonałym narzędziem do budowania relacji, komunikacji oraz odkrywania wzajemnych potrzeb. Warsztat ten oferuje unikalną okazję do wstępnego zgłębienia tajników masażu tantrycznego jako formy komunikacji intymnej. Poprzez przekazywanie podstawowych zasad bezpiecznego dotyku i wzmocnienie komunikacji między partnerami, uczestnicy będą mieli szansę odkrycia nowego języka bliskości.

Na tym warsztacie nie będzie masażu miejsc intymnych na sali. 

Kup Teraz

Masaż Tantryczny

Niezwykłe narzędzie, które wnosi nową energię w relację

Co Zyskasz Przychodząc na Warsztat
"Sztuka Masażu dla Par"?

Będziemy odkrywać różne aspekty dotyku.

Poznamy podstawowe techniki masażu, służące zarówno uwalnianiu napięcia, jak i dostarczaniu przyjemności i relaksu.

Doświadczymy przepływu energii w ciele, odkrywając nowe poziomy przyjemności.

Wzmocnimy więź pomiędzy partnerami, ucząc się, jak być dla siebie wsparciem w eksploracji tych nowych doświadczeń.

Masaż to nie tylko rozwinięcie intymności, lecz także szansa na głębsze zrozumienie siebie i partnera. Ten warsztat jest początkiem podróży, wstępem do masażu tantrycznego. To piękna ścieżka rozwojowa dla pary, która wiedzie poprzez dotyk, intymność i przyjemność.

Dołącz do naszego warsztatu i wnieś do swojego związku radość, ciekawość i nowe, fascynujące aspekty wspólnego życia.

Kup Teraz

Referencje

Zobacz opinie naszych klientów

Ania i Robert

Dotyk jest stałą i dość dużą częścią naszego związku. Po części dlatego, że oboje jesteśmy masażystami, a po części dlatego, że znaleźliśmy w dotyku ogromną moc pogłębiania relacji i wynoszenia jej na wyższy poziom. Dotyk sam w sobie jest formą rozmowy, a wzajemne dotykanie się ułatwia porozumiewanie się i poszerza komunikację o łatwiejsze wyrażanie wszystkiego, co w słowach byłoby trudne. Zgłębianie dotyku i jego znaczenia w relacji sprawia nam ogromną radość i chcemy się tą radością z Wami dzielić.

Anna Zaleska:

Masażystka Lomi Lomi Nui, Kobido i innych form terapeutycznego dotyku. Miłośniczka natury, kręcąca z kremami, marzycielka i realistka, fascynatka głębokiej pracy z człowiekiem. Lubi dotyk bez przemocy. Od zawsze wierzyła w piękną, głęboką relację opartą na szczerej, otwartej komunikacji. Teraz, kiedy tego doświadcza, czuje potrzebę dzielenia się z innymi Mocą jaka płynie ze Świadomej Relacji! Absolwentka Stażu Tantrycznego TantraLove dla Par. Współtworzy Team IntentLove. 

Robert Stępień:

Kręgarz i terapeuta manualny. Lubi powolny i spokojny dotyk właściwy pracy powięziowej. Wieloletnia praktyka i ciekawość sprawiły, że dziś korzysta z wielu technik i form masaży dla poprawienia stanu zdrowia swoich klientów. Prowadzi warsztaty z masażu i kręgi. Czasem maluje, czasem gra. Pasjonat ostrych papryczek i ostrych noży. Uwielbia bliskość natury i spotkania z ludźmi, ale ceni też sobie spokój, ciszę i pustkę. Absolwent Stażu Tantrycznego TantraLove dla Par. Współtworzy Team IntentLove.

Odkryj piękno masażu i sztukę bliskości

Dotyk - zagubiony klucz do raju

TantraLove na Mazurach

Gdzie, Kiedy i Jak?

 TERMIN: 16-18 Luty 2024

MIEJSCE: Willa Dwa Jeziora, Kal 23H, Węgorzewo

Wskazówki dojazdu: Kliknij Tutaj

Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczoną parą czy dopiero rozpoczynacie wspólną przygodę z dotykiem, ten warsztat zapewni Wam niezapomniane doświadczenie.

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia masażu – wierzymy, że każda para posiada w sobie unikalne jakości, które mogą być obudzone i wykorzystane do budowania głębokiej więzi. Razem skupimy się na obecności, uważności, świadomości i miłości, które sprawią, że Wasze wspólne doświadczenie masażu stanie się czymś magicznym.

CHECK IN:
Piątek 18.00

Zajęcia:

Piątek 20.00-22.00
Sobota
 9.00-22.00
Niedziela 9.00-15.00

Cena: 2200zł od pary plus koszty pobytu z wyżywieniem.
Ilość miejsc ograniczona!

Kup Teraz