TantraLove w Tajlandii

Święta, Sylwester, Ferie Zimowe i Warsztaty z Dawidem i Zosią. 

Od grudnia 2024 do marca 2025

Jesteśmy Dla Was Co Roku od Grudnia do Marca 

Nasze serca płoną pasją do odkrywania odległych zakątków naszej planety, fascynujących ludzi oraz bogatych starożytnych kultur. Od ponad dziesięciu lat dzielimy się tą fascynacją z Wami, podróżujemy w rajskie miejsca, razem tworzymy wyjątkowe chwile w gronie bliskich i przyjaciół.

Od dawna poszukiwaliśmy idealnego miejsca, które stałoby się bezpieczną przystanią dla naszych podróży z rodziną. Z radością odkryliśmy, że to (obok Indii), magiczna Tajlandia stała się naszym drugim domem. Co roku organizujemy tam Lotną Społeczność TantraLove - wyjątkowe wydarzenie, które łączy podróże, wypoczynek, rozwój osobisty i doświadczenie wspólnoty.

Zapraszamy do naszej rajskiej oazy w Tajlandii. Od grudnia do marca możesz dołączyć solo, w parze, z dziećmi czy nawet z rodzicami. Czekają na Ciebie tropikalne przygody, piękne widoki i niezapomniane chwile i (opcjonalnie) warsztaty dla par.

TAJLANDIA Z ZOSIĄ I DAWIDEM

Dla Kogo Jest Ten Wyjazd?

Dla Każdego

Możesz przyjechać do nas solo. Dołączysz do wspólnoty, kręgu kobiet lub mężczyzn, wspólnych wypraw, ceremonii i wydarzeń. Możesz zabrać koleżankę lub kolegę, bo zakwaterowanie jest w willach dwuosobowych.

Dla Par

Rajskie klimatyczne plaże, kameralne wypady we dwoje i - w określonych terminach - warsztaty dla par! Jeśli przyjedziecie z dziećmi, zaopiekujemy się nimi na czas praktyki. 

Dla rodzin z dziećmi 

Zapraszamy Was całymi rodzinami, z dziećmi (do tej pory najmłodsze miało 4 m-ce, najstarsze 17 lat). Możecie przyjechać z babciami i dziadkami, ostatnio było ich siedmioro, najstarsza osoba ma 78 lat). W okresie warsztatów, oferujemy zorganizowaną opiekę nad dziećmi.

Ośrodek na Koh Samui

Malowniczo położony w pięknej zatoce na południu wyspy 

Poczucie Prywatności i Wolności 

Nasze miejsce znajduje się w najspokojniejszej, południowej części wyspy Samui. Do dyspozycji mamy kameralny Ośrodek na wyłączność. Kilkanaście willi znajdujących się przy samej prywatnej plaży i w ogrodzie, gwarantują poczucie prywatności i wolności. Mamy do dyspozycji bezpieczny basen i restaurację. Cały personel jest dla nas jak rodzinna, wspierający i odpowiadający na nasze potrzeby. W niedalekiej odległości (ok 1km, jest wioska ze sklepami i restauracjami), a kilkanaście minut jazdy daje już dostęp do bardziej aktywnego życia na Koh Samui. Do pełni szczęścia wynajmiemy Ci skuter bądź auto, zyskasz wszystkie atrakcje wyspy w zasięgu kilkudziesięciu minut. 

Społeczność TantraLove

Relacje na całe życie. 

Czym jest nasza Lotna Społeczność? 

Naszą Społeczność tworzycie Wy, tacy jacy jesteście! Co roku dołączają do nas nowe osoby, licznie wracają też Ci, co byli poprzednio. Wszyscy  nieprzypadkowi, o podobnych azymutach, ceniący jakościowe relacje, rozwój osobisty, uważność. Odnajdziesz podobnych sobie, ciekawych świata ludzi. 

 Społeczność tworzymy bez zobowiązań, legitymacji, deklaracji wyznania, orientacji czy innych formalności. Łączą nas podobne wartości. Szacunek dla innych (żyj i daj żyć innym), dbanie o międzyludzkie relacje (zarówno te partnerskie, jak i te z dziećmi, rodzicami i drugim człowiekiem), chęć do rozwoju osobistego, ciekawość siebie i świata dokoła oraz tęsknota za zdrową wspólnotą, gdzie możemy się wysłuchać, wspierać i spotykać w uważności. Wcielać będziemy w życie wartości znane wam z naszych warsztatów, z książki i przestrzeni online.

W skrócie: Wspieramy świadome jakościowe relacje!

W trakcie pobytu, co jakiś czas będziemy spotykać się w kręgach. Wspólnie doświadczymy momentów przejścia, Świąt, Sylwestra, urodzin osób, które będą z nami, a nawet dni babci i dziadka.

Potrzeba wspólnoty jest jedną z najgłębszych naszych potrzeb.
Zrealizujmy ją razem!  

Przygoda i Niezapomniane Wycieczki 

Odkryj wyjątkowe zakątki Koh Samui

Dodatkowe propozycje podczas pobytu

 

• Nurkowanie, również dla osób, które nigdy nie miały z tym do czynienia
• Wycieczka na wyspę Koh Tao
• Wycieczka tajską łodzią na okoliczne rajskie wyspy
• Wyprawa Jeepem po wyspie
• Wizyta w sanktuarium wolnych słoni
• Wizyta w rezerwacie przyrody w Marine Park
• Szkoła gotowania na farmie durianów w górach
• Nocne tajskie targi
• Wynajem skuterów
• Wynajem samochodów

Warsztaty w Tropikach

Spotkaj się w nowej jakości ze swoim partnerem. Zadbaj o siebie i swój związek! 

O Warsztatach Dla Par

Zadbaj o sprawną komunikację, czułą bliskość i namiętną intymność ucząc się i praktykując sprawdzone narzędzia TantraLove! 
W trakcie całego naszego pobytu organizujemy dwa warsztaty dla par. Każdy z nich trwa 2 tygodnie z możliwością dodatkowego pobytu na trzeci tydzień (możliwe są też inne, indywidualne, dłuższe konfiguracje terminu pobytu, zależnie od dostępności miejsc w willach.)
Zajęcia odbywają się cztery dni w tygodniu (weekendy są wolne oraz jeden dzień specjalny), rano od 10.00 do 13.30 oraz po południu od 16.00 do 18.00 (w sumie min. 40 godzin zajęć)
Bez ciśnienia, w wakacyjnej atmosferze, ale uważnie i odpowiedzialnie zaglądamy 
pod powierzchnię naszych relacji, wzmacniamy delikatne miejsca, rozluźniamy napięcia i udrażniamy przepływ energii miłości. 


Dodatkowe info:

W Ośrodku mamy specjalną wybudowaną dla nas salę warsztatową. 

Uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne

Dla par z dziećmi - na czas warsztatów organizujemy dzieciom opiekę i zajęcia. 

Dodatkowo w cenie warsztatów są zajęcia Jogi.

 

Zobacz Więcej

Kręgi Społeczności, Kobiet i Mężczyzn

Otwartość i uważność na twoje potrzeby

Jak Budujemy Społeczność?

My już wiemy jak ważna jest wspierająca wspólnota, a Ty?

Kręgi Społeczności

To podstawowa forma naszych spotkań. Każda osoba może się wypowiedzieć i podzielić tym, co czuje. Wniesiesz siebie i swoje potrzeby. Poczujesz się widziana/y i usłyszana/y. Poczujesz się częścią większej wspólnoty. 


Kręgi Dla Kobiet

Raz na tydzień Zosia zwoływać będzie kobiety, aby spotkały się razem i doświadczyły siostrzeństwa. Czasem bywa to łatwe i przyjemne, czasem trochę trudniejsze, ale zawsze jest to bardzo leczące doświadczenie.   

Kręgi Dla Mężczyzn

Raz w tygodniu Dawid zwoła męski krąg. W atmosferze akceptacji, spotkają się mężczyźni w celu wysłuchania swoich historii, doświadczenia wsparcia, możliwości spojrzenia na siebie w nowy sposób. 

Wyjątkowy Czas

Wspólnie tworzymy wartościowe relacje i dbamy o swoje potrzeby

Dołącz do Nas

To będzie już czwarty projekt Lotnej Społeczności TantraLove w Tajlandii. Stawiamy w nim bardziej na BYCIE niż zdobywanie kolejnych szczytów. Zwolnienie tempa, zatrzymanie czasu, głęboki relaks i osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Klimat buddyjskiej Tajlandii, tropikalnej wyspy, rajskiej plaży i hamaków pod palmami będzie temu sprzyjał. 
Ale największą wartością są ludzie. Naturalnie wyselekcjonowani podobnymi wartościami, uważni, pomocni, z otwartymi sercami - tacy jak Ty!
Zostaną z Tobą nie tylko widokówkowe wspomnienia, ale autentyczne relacje, które stać się mogą twoimi zasobami na lata! 

Zobacz Jak Było w Zeszłym Roku

Liquid error: Nil location provided. Can't build URI.

Zarezerwuj Miejsce i Udaj się w Podróż Marzeń 

Naszym wsparciem organizacyjnym na miejscu jest para naszych przyjaciół i absolwentów Stażu Tantrycznego dla Par - Marzena i Irek. Prowadzą zarejestrowane w Tajlandii, biuro podróży.

Rezerwacji miejsc oraz wszystkich niezbędnych informacji dotyczących wyjazdu i pobytu udziela:

Irek Zdunek:
Telefon i Whatsapp: +48 509368968
[email protected]

Zarezerwuj Miejsce