Wróć do bloga
Conscious Man – Festiwal Nowego Mężczyzny - Dawid Rzepecki

Conscious Man – Festiwal Nowego Mężczyzny

dawid rzepecki droga festival conscious man festiwal mężczyzna odwaga współczesny mężczyzna wydarzenie świadomość May 10, 2023

Drodzy Mężczyźni w dniach 6-9 lipca 2023 r. zapraszamy Was do Puszczy Bolimowskiej, do Zaścianku Babie Lato na wyjątkowe wydarzenie: Festiwal Nowego Mężczyzny.

Conscious Man to festiwal stworzony z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy szukają swojej drogi, którzy cały czas pracują nad sobą, by każdego dnia stawać się lepszym, pełniejszym człowiekiem. Dla mężczyzn, których nie zadowala przeciętność, a którzy pragną budować siebie zgodnie ze swoimi wartościami, ze swoimi potrzebami, w zgodzie z prawdą którą noszą w sercu.

Conscious Man to festiwal dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją przyznać się do błędu, którzy nie boją się wątpić, którzy upadają, odrabiają lekcje, wyciągają wnioski by podnieść się ponownie i kroczyć dalej z podniesioną głową przez życie. To spotkanie mężczyzn, którzy mają odwagę czuć, doświadczać, rozpadać się, umierać, by odrodzić się na nowo.

Dawid Rzepecki będzie prelegentem festiwalu i opowie o „Drodze Tantrycznego Mężczyzny”

„Współczesny mężczyzna, to mężczyzna zagubiony, szukający siebie we wzorcach popkultury. Ci bardziej świadomi zaczynają pytać co to znaczy męskość, a nawet głębiej: „kim jestem?”. Kultura podpowiada nam, jak wygląda kolorowy sukces i zachęca do poszukiwania „jak najlepszej wersji siebie”. Czy to jest jednak rzeczywiście najlepsza droga do samopoznania?

Na spotkaniu zadamy sobie pytania odnośnie kierunków rozwoju osobistego, tantrycznych przekonań, relacji męsko-damskich i roli kobiet obecnym w budzeniu się mężczyzn, oraz jak filozofia i praktyka tantry może nas w tej całej przygodzie wesprzeć”.

UWAGA!

Do 16 Maja trwa sprzedaż II tury biletów w cenie 520 PLN (490 bilet + 30 opłata biletomatu)
Dodatkowo mamy dla Was specjalny KOD: 10RZEPECKI , dzięki któremu otrzymacie rabat -10% przy zakupie biletu.
Kod jest ważny do 16 Maja 2023 r.

Kup bilet>

Link do festiwalu>

Link do strony festiwalu>

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.