Wróć do bloga

Czas pomyśleć o Sylwestrze! Tylko do 15 listopada Magiczny Sylwester Tantryczny jest w niższej cenie.

energia seksualna refleksja rozwój sylwester tantryczny warsztat dla par i solistów zabawa Nov 03, 2013

Zapraszamy na kolejnego wspaniałego Sylwestra Tantrycznego dla par i singli! To unikalne połączenie radosnej zabawy z noworoczną refleksją i rozwojem osobistym.

Do 15 listopada koszt udziału w warsztacie to 790zł od osoby i 1400zł od pary. Po tym terminie cena wzrośnie o 100zł. Radzimy więc nie zwlekać z decyzją.

Magiczny Sylwester będzie czasem podsumowań i dopełniania kończących się w mijającym roku wątków oraz przywoływania i otwierania się na nowe głębokie potrzeby. Razem stworzymy radosną wspólnotę śpiewu i tańca. Doświadczymy mocy kręgu w którym rodzi się odwieczna magia przemiany. Wszystko w atmosferze współczesnej tantry, która poprzez delikatne wydobycie naturalnej energii seksualnej wzmocni w nas harmonię naszych pierwiastków męskich i żeńskich. Rytuały Nieba i Ziemi otworzą nas na magię życia, a ekstatyczna praca z ciałem, w tym energetyczny taniec przy afrykańskich i szamańskich bębnach na żywo, muzyce współczesnej, starych przebojach, rytmach latino i etno porwie nas w wir mocy tańczącej z Sziwą Siakti.

Szczegółowe informacje>>>

Zapisy: [email protected]

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.