Wróć do bloga

Czy seksu można się nauczyć? - wywiad z Zosią i Dawidem Rzepeckimi na portalu NaTemat.pl

czuły seks medytacyjny seks obecność w seksie przestrzeń serca seks slow seks Jun 15, 2014

Seks z czasem może zaprowadzić nas dużo dalej niż jest to możliwe na początku, musimy tylko zmienić kierunek naszej drogi. Zamiast więcej, szybciej, czy mocniej, możemy kochać się wolniej i czulej. Zamiast pobudzać wyobrażenia, możemy wejść w przestrzeń medytacyjną w seksie. Być obecnym w miłości, być obecnym w każdym ruchu i bezruchu.

Do tego potrzeba trochę treningu, ale mamy szansę wkroczyć na nowy, nieskończony poziom doświadczenia, z którym najbardziej ostry, odjechany, podniecający seks, nie ma porównania. I tak też działa natura, bowiem w czułym seksie wspierają nas hormony miłości takie jak oksytocyna, którą produkować możemy do końca wspólnych dni.

Taki czuły, medytacyjny seks prowadzi nas do przestrzeni serca, do miłości i do poszerzonej świadomości. Wtedy, z czasem, zaczynamy pozbywać się uprzedzeń i z powrotem możemy bawić się seksem jak niewinne dzieci, czy jak dzikie zwierzęta. Albo jak bogowie.

Krótki fragment rozmowy z Zosią i Dawidem Rzepeckimi na łamach portalu NaTemat.pl.
CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ>>>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.