Wróć do bloga

Dawid Rzepecki gościł w programie Rafała Betlejewskiego na temat seksualności ludzi starszych. Polecamy do obejrzenia.

satysfakcja seksualność seksualność ludzi starszych Oct 24, 2016

Nagranie z programu "Betlejewski. Prowokacje" z udziałem Dawida Rzepeckiego będzie dostępne online tylko do niedzieli  30 października. 

Obejrzyj program teraz >

„Betlejewski. Prowokacje” niezmiennie drąży niewygodne sprawy i stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski. Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych.

Tym razem w programie zajęliśmy się tematem... seksualności. Ale tylko określonej grupy społeczeństwa. Ludzi starszych.

Według raportu o seksualności Polaków jedynie jedna piąta osób po 70. roku życia rezygnuje całkowicie z aktywności seksualnej. A prawie 70% przyznało, że seks stał się lepszy, odkąd nie są już w wieku prokreacyjnym. W Polsce ten temat wciąż wydaje się być tabu. Wydawać by się mogło, że to, co społecznie uznawane jest za normalne w stosunku do ludzi młodych, nie przystoi starszym. Czy rzeczywiście odmawiamy dojrzałym ludziom prawa do satysfakcji z seksu i miłości?

W naszych prowokacjach sprawdziliśmy, jak reagujemy na obrazek młodych całujących się w miejscu publicznym. Czy reakcje się zmieniły, gdy w tym samym miejscu całowali się seniorzy? Poprosiliśmy też naszą aktorkę-seniorkę, żeby w sklepie próbowała kupić zmysłową bieliznę na rocznicę ślubu. Czy przypadkowi klienci doradzą, czy odradzą jej taki zakup? Jak zareagowali klienci apteki poproszeni przez starszego pana o pomoc w zakupie środków na potencję?

Czy w tym odcinku będzie więcej śmiechu, szyderstwa i niezrozumienia, czy raczej dużo życzliwości, uśmiechu i akceptacji?

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.