Wróć do bloga

Ile może się wydarzyć w jeden weekend? Warsztaty dla par w Kikowie potwierdziły, że bardzo wiele …

bezpieczna komunikacja bliskośc fizyczna budowanie intymnośći głebokie relacje jakościowo spędzony czas tantryczny weekend związki długoterminowe związki partnerskie Apr 06, 2014

Na marcowy Tantryczny Weekend przyjechały do nas pary z bardzo różnym stażem, od kilku tygodni bycia razem, do prawie trzydziestu lat w jednym związku. Tych długoterminowych związków było zresztą najwięcej. Istnieje w języku angielskim takie pojęcie jak "quality time". Oznacza ono wyjątkowo spędzony czas. Bez wątpienia cały weekend był okazją do wielu wspaniałych i głębokich spotkań z partnerem bądź partnerką. Delikatnej intymności, odświeżonej i pogłębionej bliskości oraz komunikacji, która często miała okazję wejść na swój nowy poziom.

Wszystkim nam, żyjącym w związkach partnerskich, przydaje się od czasu do czasu zadbać o relację. Bez pielęgnacji miłości, wiele wspaniałych możliwości szybko się wyczerpuje. Wpadamy w rutynę, bądź pogłębiamy konflikty. Z czasem oddalamy się od siebie. Jednak tak nie musi być. Wystarczy nieraz jeden weekend, na którym dowiemy się jak ważni dla siebie jesteśmy, jak ważna jest fizyczna i uczuciowa bliskość oraz jasna komunikacja w relacji, aby uchwycić szansę na szczęśliwy związek.

Dla jednych to wydarzenie wystarczyło, aby zmienić, uzdrowić lub wzmocnić ich relację, wielu jednak poczuło, że to dopiero początek ich przygody z tantrą i chcą więcej. Wszystkim dziękujemy za odwagę i miłość, jaką dają sobie wzajemnie, a z niektórymi zobaczymy się ponownie na zaawansowanym Stażu dla par.

Poniżej publikujemy relacje kilku uczestników/uczestniczek tego warsztatu.

"Jeśli chodzi o mnie, to warsztaty pomogły mi otworzyć serce na siebie samą, na męża i innych. Nagle się okazuje, że mam w sercu większą pojemność i codzienność stała się dla mnie przyjemnością, Chłonę wszystko czego można doświadczyć, a najbardziej cieszę się, że ponownie mogę czerpać radość z bycia ze swoim mężem. Nagle wszystko staje się medytacją: uśmiech, dotyk, pieszczota, każda, nawet trudna rozmowa. Warsztaty przypomniały czym jest miłość, otwartość serca na wszystko. Zmieniła się jakość życia we dwoje. Po prostu jest cudownie. Czego wszystkim z całego serca życzymy." Agnieszka i Jarek

"Po pierwszych warsztatach chciałem napisać coś takiego: Bardzo przydatne warsztaty. Można się na nich zresetować, wyprostować i iść dalej w życie, tyle że radośniej i z nowymi umiejętnościami.

Po drugich warsztatach rozmawiając z Anią o rozwoju, otwieraniu się, doświadczaniu i "oświeceniach" w różnych religiach przyszła taka refleksja: Matka Boska pewnie jest zadowolona z tego, że pojechaliśmy na warsztaty!

Po trzecich: Wspaniałe warsztaty. Mocne, owocne i wznoszące. Ćwiczenia były ciekawe i przyjemne, chociaż były też wymagające i trudne, ale bardzo potrzebne. Na warsztatach była bardzo dobra atmosfera, a dzięki niesamowitej czujności Dawida i Zosi czułem się bezpiecznie. To była przygoda, która pozwala wzmocnić wewnętrzną radość i daje umiejętność podzielenia się nią z innymi.

Prosto z głowy: Rewelacyjna rewolucja w aspekcie poszukiwania drogi do wolności. Podobno droga jest celem, ale pewniejsze jest to, że Wasze warsztaty są autostradą.

Od serca: Staję się zdolnym do Kochania." Markus

"Mamy dość duży staż, jeśli chodzi o uczestnictwo w różnych warsztatach i treningach rozwojowych. Do tej pory mieliśmy tez okazję poznać trochę nauczycieli tantry. Natomiast to, co oczarowało nas w warsztatach Zosi i Dawida to ich autentyczność i prawdziwość. Zgodność pomiędzy tym, czego nauczają, a jacy sami są. Doświadczyliśmy niezwykłej synergii pracując w parze. To był pierwszy warsztat, w którym wzrastaliśmy wspólnie. A teraz przekłada się to dalej na życie codzienne. Zosiu, Dawidzie – dziękujemy." Anna i Henryk

Na kolejną edycję Tantrycznego Weekendu zapraszamy we wrześniu. Szczegółowe informacje >>>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.