Wróć do bloga
Pokazać wydarzenie FERTILITY SUMMER FLOW 2023

Konferencja online: FERTILITY SUMMER FLOW 2023

dawid rzepecki dziecko konferencja online mężczyzna płodność wydarzenie Jul 11, 2023

W dniach 1-3 sierpnia 2023 r. zapraszamy na pierwszą konferencję w Polsce o integralnym wspieraniu płodności.

Badania pokazują, że podwyższony poziom stresu, który towarzyszy przedłużającym się staraniom o dziecko, wpływa niekorzystnie na szanse zajścia w ciążę i spełnione rodzicielstwo.

Poziom stresu w leczeniu niepłodności porównywalny jest z napięciem, którego doświadczamy w zetknięciu się z chorobą nowotworową!

Ten przedłużający się stan zmienia całkowicie twoje życie, relacje, ciało, seksualność, kontakt ze sobą samą i z innymi. Prowadzi do kryzysu, który możesz postrzegać jako coś, czemu ulegasz, albo jako moment zwrotny w twoim życiu. Nie możesz w nim dłużej trwać. Musisz coś zmienić. I ta zmiana musi odbyć się na rożnych poziomach.

Jednym z prelegentów konferencji będzie Dawid Rzepecki, który wygłosi wykład: Trzy filary relacji. Jak być męskim w staraniach o dziecko?

Z tej rozmowy dowiesz się:

  • Co robi z nami zadaniowość i jak się z niej wyswobodzić?
  • Od jakich kroków zacząć, by tworzyć zdrową relację?
  • Jak być prawdziwie męskim w staraniach i jak to może pomóc w budowaniu intymności?

Konferencja Fertility Summer Flow odbędzie się w całości online w dniach od 1 do 3 sierpnia 2023 roku. Bez wychodzenia z domu i martwienia się o logistykę i dodatkowe koszty.

Jak wziąć udział?

Już teraz wypełnij formularz, aby zapisać się na listę uczestników. Każdego dnia konferencji otrzymasz od nas linki do prelekcji, które obejrzysz bez względu na miejsce, w którym jesteś.

Dołącz do konferencji>

 

Płatny dostęp na rok:

Po odebraniu bezpłatnej wejściówki istnieje możliwość zakupu płatnego biletu, który da Wam dostęp do wszystkich nagrań aż na rok. Jeśli już teraz wiesz, że to dla Ciebie, nabądź go przed rozpoczęciem konferencji i skorzystaj z niższej ceny.

Kupuję roczny dostęp>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.