Wróć do bloga

Medycyna Miłości - warsztat stacjonarny dla solistów i par w Warszawie

głebokie relacje medycyna miłości pary potrzeby relacja ze sobą relacje solo Sep 08, 2023

Już 7-8 października w Warszawie odbędzie się warsztat na który zapraszamy solo i/lub w parze!

Najważniejsza relacja w życiu, to ta ze sobą. Dlatego zapraszamy Cię dwudniowy na warsztat stacjonarny, który przybliży Cię do... siebie.

Bez względu na to czy przyjdziesz sama/sam, a może będziesz w parze, zaprosimy Cię do połączenia się ze swoimi głębszymi potrzebami, pomożemy Ci je zrozumieć i skomunikować abyś mogła/mógł być blisko siebie i z tego poziomu budować/rozwijać świadome relacje partnerskie.

Każdy z nas potrzebuje do szczęścia miłości. Ale cała przygoda zaczyna się od samego siebie. Od pracy własnej. Tak więc na tym warsztacie przyjrzymy się trochę temu jak funkcjonujemy w relacji z samym sobą i jak to się przekłada na relację z drugą osobą. 


Przećwiczymy podstaw sprawnej komunikacji, bliskości i intymności, aby jak najgłębiej skorzystać z transformującej mocy Medycyny Miłości - medytacji IntentLove! Ta prosta praktyka do zastosowania zarówno solo jak i w parze, odmienia ludzkie życie. Przywraca miłości utracone miejsce w naszym życiu, ustawia priorytety, otwiera świadomość na nowe horyzonty. Jest też wspaniałym zapleczem dla regularnej praktyki "powrotu do Domu" - własnego wnętrza, zdrowej miłości do siebie, drugiego człowieka i świata. Naucz się z niej korzystać, a wprowadzisz w swoje życie moc Miłości, której nic nie zatrzyma. 

 
 

Termin: 7-8 października 2023

Miejsce: Studio LAS w Warszawie przy ul. Racjonalizacji 6/8, 02-673 Warszawa 

 
Zapisy i informacje: [email protected]

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.