Wróć do bloga
O medytacji miłości w piśmie Dawid I Zosia Rzepeccy

O medytacji miłości w piśmie „Balans”

balans bliskość dawid i zosia rzepeccy dla par intymność medytacja spotkanie tantra May 08, 2023

W nowym czasopiśmie Balans opowiedzieliśmy o medytacji IntentLove, którą znają uczestnicy naszych warsztatów.

W artykule opowiadamy o prostej, ale skutecznej praktyce miłosnej medytacyjnej, która pozwala parom zbliżyć się do siebie na poziomie emocjonalnym, duchowym i fizycznym, co może być wsparciem w budowaniu głębszego i bardziej satysfakcjonującego związku.

„Medytacja IntentLove to intymne spotkanie, doświadczenie, które zawiera w sobie uczucia, emocje, ale również moment podzielenia się poprzez słowa tym, co najgłębiej się w nas dziej. Cała medytacja trwa 60 minut. To taka godzinna pigułka, dzięki której możemy bardzo wiele rzeczy zrobić dla swojej relacji, dla samych siebie i wytyczyć szlak na przyszłość. To medytacja w intencji miłości, stąd nazwa”.

Czasopismo Balans to jedno z najnowszych wydawnictw na polskim rynku, które skupia się na tematyce związanej z równowagą w życiu. W maju pojawiło się już w kioskach, aktualnie jako dodatek do miesięcznika Charaktery.

Początek wywiadu przeczytacie tutaj>

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.