Wróć do bloga

Webinar "Medycyna Miłości"

deficyt medycyna miłości podróź relacja ze sobą uzdrowienie webinar Sep 11, 2023

W najbliższą sobotę 16 września o godz. 11:00 zapraszamy Was na webinar: "Medycyna Miłości" podczas którego opowiemy Wam o uzdrawianiu relacji z samym sobą, drugim człowiekiem oraz społecznością. 

Medycyna Miłości to uzdrawiające doświadczenie podróży w głąb samego siebie, pomagające wnieść świadomość w to, jak budujemy relacje z ludźmi i ze światem.

Pokarzemy Ci, na co zwrócić uwagę w procesie uzdrawiania relacji. Zobaczysz jak podstawowa jest relacja z samą/samym sobą i jaki ma ona wpływ na nasze związki z partnerami. Opowiemy także jak często niedocenianą jest podstawowa potrzeba życia w społeczności opartej na miłości. 

Medycyna Miłości to podstawowy proces uleczania deficytów, jaki wszyscy wynosimy z naszych domów rodzinnych. To pierwszy krok w kierunku bardziej zaawansowanych praktyk, pogłębienia relacji ze sobą i partnerem. Znając osobistą mapę relacji, łatwiej Ci będzie zrozumieć, dlaczego w twoim życiu pewne rzeczy się powtarzają, a pewne nie chcą się wydarzyć. 

Kiedy: Sobota, 16.09 o godzinie 11:00
 Gdzie: Platforma zoom  Aby wziąć udział, kliknij link i zarezerwuj miejsce:
 

 

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.