Wróć do bloga

Ankieta na temat potrzeb społeczności IntentLove & TantraLove

ankieta intentlove potrzeby społeczność intentlove społeczność tantralove treści dostosowane do potrzeb świadome związki Mar 19, 2024
Zachęcamy gorąco do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże nam zadbać o Wasze potrzeby.
 

Jako zespół nauczycieli, terapeutów relacji oraz po prostu aktywnych społecznie ludzi, jesteśmy zobowiązani do wspierania świadomych związków i dostarczania wskazówek na transformacyjną podróż w głąb siebie, relacji z partnerem i spotkań z innymi.

Celem tej ankiety jest lepsze zrozumienie codziennych wyzwań, z którymi się spotykacie się w spotykacie się w Waszych związkach. Chcemy dostosować nasze treści, wiadomości, filmy, posty i tematy webinarów, do Waszych potrzeb, aby najlepiej wspierały one Waszą drogę do spełnionej i zdrowej relacji. 

Wasze odpowiedzi pomogą nie tylko nam, ale także w budowaniu wspierającej społeczności dla wszystkich. Zachęcamy do odpowiedzenia na wszystkie pytania, aczkolwiek jeśli nie masz na to zasobów, to będziemy wdzięczni za każdą jedną odpowiedź. Żadne z pytań nie jest obowiązkowe. Ankieta jest w pełni anonimowa. Doceniamy waszą szczerość i zaangażowanie.

                                                                             Ankieta

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.