Wróć do bloga
Dawid i Zosia Rzepeccy Bliskość w relacji – rozmowa z Kasią Emilią Bogdan

Bliskość w relacji – rozmowa z Kasią Emilią Bogdan

dawid i zosia rzepeccy emocje miłość odpowiedzialność relacje związki Apr 07, 2023

5 kwietnia rozmawialiśmy z Kasią Emilią Bogdan, którą znamy od wielu lat i która jest niezwykłą istotą. Blisko nam do wspólnych wizji Nowej Ziemi, Wspólnoty i życia zgodnie z głosem własnego Serca. Kasia mówi o sobie, że JEST. To słowo stanowi dla niej esencję. Jest położną Nowego Świata i strażniczką świętego miejsca o nazwie Złoty Wschód, który tworzy. Jest miłośniczką ludzi, życia i doświadczania.

W naszej rozmowie opowiedzieliśmy m.in. o początkach naszego związku, o tym jak ważna jest dla nas odpowiedzialność za naszą relacje i dbanie o nią. A także o tym jak pracujemy z naszymi emocjami.

„Pragniemy przynależności, akceptacji, bycia widzianymi i słyszanymi. Chcemy kochać i być kochani. Relacja romantyczna to przestrzeń, w której mamy nadzieję na spełnienie naszych potrzeb, ale to też miejsce, w którym odsłaniają się nasze największe zranienia. Jak być blisko, mimo odmiennych zdań? Jak transformować zranienia w bliskość? Jak kreować intymność? I jakie narzędzia mogą nam w tym pomóc?”

Nagranie z rozmowy obejrzycie tutaj>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.