Wróć do bloga

Gościnnie jako eksperci w programie „Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć”

eksperci kochaj albo rzuć love me or leave me medycyna miłości program tv reality show związki Mar 28, 2023

Jak wiecie, naszą misją jest wspieranie długoterminowych relacji partnerskich. Dlatego też bierzemy udział w różnych projektach, w których możemy pokazać, że praca nad relacją ma sens.

W grudniu, na Gran Canaria, braliśmy udział w tajemniczym wydarzeniu. Tym wyjątkowym doświadczeniem było wystąpienie jako eksperci w nowym reality show, „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”! Prowadzącą jest piękna i charyzmatyczna Sandra Kubicka, a w programie uczestniczy osiem par z różnym stażem w związku, którym mieliśmy przyjemność przekazać narzędzia Dogranej Pary. Uczestnicy mogli przekonać się, jak ważna jest sprawna komunikacja, czuła bliskość i namiętna intymność.
Mimo że programy typu reality show to nie nasza bajka, jednak twórczyni tego konkretnego formatu Marta Raczek przekonała nas o swoich intencjach łączenia edukacji z rozrywką.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać uczestników w budowaniu zdrowych i długotrwałych relacji. Jeśli chcecie poznać szczegóły, obejrzyjcie „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” na platformie TVP VOD.

Tak o tym programie mówi Marta:
„To autorskie reality show. Dlaczego jest inne? Bo miłość jest dla nas najwyższą wartością i chcemy pokazać, że dobra mądra miłość to efekt ciągłej pracy nad związkiem. Nasi uczestnicy to pary z różnym stażem. Wszyscy zderzyli się na Wzgórzu Próby z kluczowymi tematami, które stają na drodze każdej relacji. Musieli je przegadać, przetrwać burze, znaleźć rozwiązania, a czasem zadecydować czy ważniejsza jest racja czy relacja.”

Sami powiedzcie czyż to nie brzmi zbieżnie z naszymi wartościami?

                                                          Program możecie obejrzeć tu>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.