Wróć do bloga

Kolejna relacja uczestników stażu tantrycznego dla par. Zapraszamy do lektury.

relacje partnerskie seks tantryczny staż tantryczny Nov 25, 2013

"Doskonale poprowadzone. Fantastyczna jakość. Dobrze rozłożona intensywność.

Brak nacisków. Brak przymusu, narzutów i zobowiązań podobnych do szkoły i systemu, w jakich się wychowałem (…)

Elementy psychoterapii. Otóż miałem to szczęście, że uczestniczyłem u mistrzów psychoterapii na różnych terapiach i widziałem, jak robią to zawodowcy jedni z lepszych na świecie. U Was wprowadzanie w psychoterapie jest łagodne i chyba dobrze Wam znane, bo ścieżki, po jakich prowadzicie, ogarniacie bez problemu (…)

Tak. Psychoterapia to trudna sztuka i jak nie ma się do tego powołania lub daru, to szybko widać, kto działa wedle ciasnych schematów książkowych, a kto pracuje w pełni i wnosi własną esencję i intuicję oraz mega profesjonalizm i spokój (…)

Własna esencja. To jest bardzo mocna Wasza strona. Dużo wkładacie siebie w Warsztaty i to działa. Brak kopiowania i pewność w tym, co się robi jest mocno znaczącym elementem.

Podsumowanie: z warsztatów jesteśmy bardzo zadowoleni, popracowaliśmy, odpoczęliśmy, ugruntowaliśmy w tym, co chcemy by było i w tym, co już jest."

M. i D.

Relacja została napisana po I części 3-stopniowego stażu tantrycznego. Warsztat odbył się w październiku 2013 r. w Ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Kolejną edycję Stażu rozpoczynamy w czerwcu 2014r., zapraszamy!

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.