Wróć do bloga

Konna wyprawa rozwojowa do Mongolii

konna wyprawa medytacja podróż w głąb siebie spotkania w kręgu Dec 30, 2019

 

Stepy, rozległe górzyste przestrzenie, piaszczyste wydmy i galopujące konie. Bezkresne niebo usiane gwiazdami aż po horyzont i odgłos szamańskiego bębna. Kontakt z wszech otaczającą naturą, relacje jakie stworzymy z końmi- naszymi towarzyszami podróży i przewodnikami po mongolskich stepach, poprowadzą nas przez niezwykłą, wewnętrzną podróż.

Będzie to czas zanurzenia się w mongolskim rytmie życia zgodnym z przyrodą i czas oswajania z końmi. Czas chłonięcia całym sobą przestrzeni i wyciszenia.

Cała wyprawa będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy to czas oswojenia z mongolską kulturą, końmi, spotkanie z szamanem i warsztaty rozwojowe z Zosią i Dawidem Rzepeckimi. Odbędą się one w parku narodowym Gorkhi-Terelj, gdzie będziemy mieszkać w tradycyjnych mongolskich jurtach pośród pięknych zielonych krajobrazów. W ośrodku w którym się znajdziemy będzie możliwość wzięcia dodatkowych lekcji jazdy konnej dla osób początkujących.

Na warsztatach między innymi poszukiwać będziemy naszego wewnętrznego nauczyciela – szamana. Mamy w sobie ten wewnętrzny głos który wie. Poznamy go bliżej i posłuchamy co nam ma do powiedzenia. Jakie wskazówki może nam dać odnośnie naszych życiowych wyzwań i jak z nich skorzystać. Praktykować też będziemy wewnętrzną ciszę, medytację w ruchu i w spoczynku. Kontemplować będziemy naturę i jej „duchy”, aby spotkać się ze sobą głęboko i w prawdzie. Spotkamy się też z innymi w kręgu odnajdując wsparcie i akceptację. Chociaż same stacjonarne warsztaty zakończą się w pierwszym etapie wyprawy, to spotkania w kręgu, szczere rozmowy, medytacje oraz atmosfera rozwoju osobistego, poszukiwań duchowych, wsparcia społeczności którą stworzymy, towarzyszyć będzie nam przez cały czas.

Szczegóły wyprawy>

Termin: 29.06-11.07.2020 r.

Miejsce: Mongolia

Zapisy: [email protected], Krzysztof Ruba: [email protected], tel.: 694 363 668.

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.