Wróć do bloga
Dawid i Zosia Rzepeccy-Live medycyna milości

Live Medycyna Miłości: sobota 22 kwietnia godz.11:00

bliskość intymność komunikacja live medycyna miłości miłość pary single Apr 11, 2023

Już w najbliższą sobotę 22 kwietnia o godz. 11:00 widzimy się na live na naszym fb i IG.

Serdecznie zapraszamy, w pojedynkę bądź w parze.

Porozmawiamy o naszej Medycynie Miłości, która prowadzi nas ku pełni i do utraconego fundamentu. Porozmawiamy o Miłości, którą możemy odczuć całym sobą bo łączy serce, seks i rozum. Opowiemy Wam jak my ją widzimy i co zrobić żeby móc ją odzyskać.

Zapraszamy do odkrycia razem z nami, jak ważną rolę odgrywa nasza relacja z samym sobą w tworzeniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z innymi. Często myślimy, że to nasz partner lub grupa są źródłem naszych problemów, ale prawda jest taka, że medycyna miłości zaczyna się od nas samych. Kiedy mamy zdrowe relacje ze sobą, stajemy się bardziej świadomi naszych potrzeb, a w konsekwencji jesteśmy w stanie stworzyć zdrowsze relacje z innymi.

Zapraszam więc na live poświęcony tematyce uzdrawiania relacji z samym sobą, drugim człowiekiem oraz społecznością. Podczas naszej rozmowy będziemy poruszać trzy kluczowe obszary: komunikację, bliskość i intymność.

Dołącz do nas i poczuj miłość.

Sobota 22 kwietnia godz. 11:00

Link do live na fb

Link do live na IG

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.