Wróć do bloga

Masaż szyty na miarę

dotyk masaż powięź relaks Dec 10, 2017

Ostatnio korzystamy z masaży Roberta. Polecamy!

Robert Stępień jest ekspertem biologii totalnej. Specjalizuję się w wielu terapiach alternatywnych i ma wieloletnie doświadczenie w masażach różnych tradycji. Prezentuje holistyczne podejście do świata i ludzi. Pracuje w nurcie coachingu holistycznego. We wszystkim co robi stawia przede wszystkim na wysoką jakość i użyteczność.

Bardziej relaksujący, czy bardziej pobudzający? Może potrzebujesz głębokiego ukojenia i delikatnego głaskania, a może wręcz odwrotnie – punktowego pobudzającego przepływ energii chińskiego masażu Tuina? A może potrzebujesz czegoś pomiędzy? Powiedz o swoich potrzebach i samopoczuciu, a ja dobiorę odpowiedni sposób masażu, aby sprostać twoim oczekiwaniom.
Masaż może być krótki, długi i bardzo długi, bardzo intensywny, lub mniej. Może być skupiony na mięśniach i powięziach, albo na energii i emocjach. Jest dobry na bóle głowy, bóle brzucha, kolki, bóle nóg, rąk i właściwie na ból całego człowieka. Pomaga na smutek, żal, złość, chandrę i inne emocje i uczucia. Jest dobry, gdy chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i poczuć, że dbasz o siebie.

Pełna oferta: robertstepien.pl,

tel.: 501 075 938

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.