Wróć do bloga

MEDYCYNA MIŁOŚCI na Festiwalu WIBRACJE!

medycyna miłości pary single May 09, 2022
Zapraszamy Was serdecznie na nasz warsztat: MEDYCYNA MIŁOŚCI (spotkanie dla par i singli)
 
Warsztat poprowadzimy 23 lipca, podczas Festiwalu Wibracje>– największego w Polsce festiwalu dotyczącego holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swojego otoczenia, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.
 
Sobota 23 lipca 2022 - Scena Waleriana w godzinach 12:00-13:30
 
Każda relacja potrzebuje naszej uwagi. Szczególnie relacja miłosna, gdzie łatwo jest zarówno o uniesienia jak i zranienia. Zadbanie o związek partnerski przypomina pielęgnację ogrodu. Nie wystarczy wszystko zasadzić i zostawić tak jak jest. Taki ogród wymaga naszej stałej uwagi. Przede wszystkim czułości i zadbania na co dzień. Inaczej wszystko zarośnie, wkradną się pasożyty i trzeba będzie nie lada wysiłku aby znów cieszyć się tym, co na początku przynosiło nam tyle szczęścia.
 
Na naszym spotkaniu opowiemy jak narzędzia tantryczne wspierają związek. Powiemy też na czym polega wprowadzenie tantrycznych rytuałów. Z kilkoma z nich Was zapoznamy. Przekażemy też jedno z naszych najważniejszych tantrycznych narzędzi, którego z powodzeniem od kliku już lat, używa wiele par i singli. Stworzona przez nas Medytacja IntentLove – Medycyna Miłości, otwiera nowy rozdział w naszej relacji, może stać się też inicjacją dla par po porodzie, a także bazową praktyką stosowaną regularnie, bowiem zawiera w sobie „all in one”, wszystkie niezbędne elementy „dogranej pary” – czyli komunikację, bliskość i intymność. Medytacja ta daje nam stałą bazę i wsparcie w pielęgnacji naszego Ogrodu Miłości tak, abyśmy cieszyli się naszym związkiem i wspólnie wzrastali w nim przez długie lata.
 
                                                                          Szczegóły>
Termin: 20-24 lipca 2022

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.