Wróć do bloga

Medycyna Miłości. Wewnętrzne lekarstwo.

droga kobiety mocy medicne medycyna miłości tajemnica życia Sep 09, 2021
Niedawno ukazał się kolejny - 03 numer Woman Of Power Magazine.
Twórczynie magazynu są dumne, bo z każdym kolejnym wydaniem spełnia się marzenie kolektywu WomanOfPower.movement - o tym aby tworzyć przestrzeń siostrzanej miłości i wspólnego doświadczania.
 
W tym numerze Zosia podzieliła się sobą i swoją prawdą. Tym jak wyglądała jej droga do poszukiwania wewnętrznego lekarstwa - Medicine:
 
"Czuję jak Źródło życia, pulsuje w komórkach mojego ciała. Dotykam Tajemnicy Życia. Boskości. Wiem, że są w świecie rzeczy, o których się nie mówi. Których nie widać. Mimo to istnieją i mają na mnie wpływ. Czuję, że ta Moc, niczym oddech wszechświata, tworzy i przenika wszystko (…) Czuję, że Seks i Miłość to Jedno. Przepełnia je ta sama, święta energia życia i kreacji (…) czuję, że jestem tym, kim zawsze chciałam - sobą (…). Jestem Kobietą Mocy. Tak, jak każda z nas. Niektóre o tym pamiętają, inne są w drodze przypominania. Każda z nas ma unikalny dar, talent, wrażliwość. Bycie z nim w kontakcie karmi, ukorzenia i dodaje skrzydeł. Rozświetla Duszę i podaje światło dalej".
 
Link do magazynu w którym przeczytacie cały tekst: Tutaj>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.