Wróć do bloga

Męska wyprawa rozwojowa w głąb dżungli

krąg męski medytacja męska wyprawa sens życia starożytne cywilizacje tropikalna dźungla wglądy zrozumienie siebie świadomość Oct 31, 2019

W marcu 2020 roku Dawid Rzepecki zaprasza na kolejną podróż w męskim duchu.

Pamiętasz Indianę Jonesa, który w przepoconym kapeluszu i z biczem u boku przedzierał się przez tropikalną dżunglę, odkrywając starożytne ruiny? On szukał fizycznych artefaktów, przedmiotów kultu odległych cywilizacji. My zaś, w męskim kręgu, wyruszymy przez dżunglę, śladami zaginionych piramid, na poszukiwanie artefaktów niematerialnych, czyli wglądów i głębszego zrozumienia siebie. Poszukamy prawdy o naszych potrzebach, tych najgłębiej skrywanych.

Podążając śladami ukrytych w dżungli ruin świątyń Majów, ruszymy w tę najważniejszą podróż - w głąb samego siebie i zagadek własnej świadomości. Przy pomocy m.in.: technik medytacji skontaktujemy się z poznawanymi w trakcie wędrówki miejscami. Zobaczymy, co ciekawego kryją i jakie przekazy mają dla nas starożytne cywilizacje, i jakie wartości dla nas z nich płyną.

Po dżungli, przyjdzie czas na rajską wyspę na Karaibach. Malutka malownicza, otoczona rafą koralową. Idealna na odpoczynek, medytację i integrację wszystkich wewnętrznych odkryć, aby w praktyce, już po powrocie, łatwiej nam było ocenić sytuacje w pracy, zachować przytomność w emocjonujących momentach życia rodzinnego, odnaleźć własne pasje, powołanie i głębszy sens życia.

Szczegóły wyprawy>

Termin: 16-29.03.2020 r.

Miejsce: Gwatemala, Belize, Meksyk

Zapisy: [email protected], Krzysztof Ruba: [email protected], tel.: 694 363 668.

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.