Wróć do bloga

Nagranie z webinaru: Jak się rozwijać, nie gubiąc relacji?

podróż razem relacja rozwój warsztat wsparcie związek Dec 22, 2023
W niedzielę 17 grudnia poprowadziliśmy dla Was webinar na bardzo ważny i emocjonujący temat: „Jak się rozwijać nie gubiąc relacji?” 
 
Wiele osób mówi nam, że zagadnienie to jest Wam znane. Dzielicie się z nami swoimi trudnościami i szukacie wsparcia. Pytacie co robić jeśli tylko jedna osoba z pary bierze się za rozwój osobisty, czy terapię, a druga nie czuje takiej potrzeby, albo wręcz unika tematu. Jeśli i Ty zastanawiasz się jak zadbać o swój związek w tym aspekcie, to koniecznie obejrzyj nagranie z webinaru, do którego link znajdziesz poniżej.
 
Podczas niedzielnego spotkania opowiadaliśmy Wam o tym:
  • Dlaczego nie chcemy się rozwijać, czy jechać na warsztaty?
  • Co głównie powstrzymuje przed taką decyzją mężczyzn, a co kobiety? 
  • Jakie błędy popełniamy zapraszając partnera, partnerkę do wspólnego rozwoju? 
  • Co może się wydarzyć gdy tylko jedno z nas decyduje się na taką drogę?
Mówiliśmy również o tym, jak możemy zadbać o siebie i relację, jeśli nasz partner, czy partnerka nie podziela naszego entuzjazmu związanego z jeżdżeniem na warsztaty?
 
A co najważniejsze, dla tych którzy wciąż czekają na ten krok, jak właściwie zaprosić ukochanego, ukochaną do wspólnego rozwoju?
 
Podzieliliśmy się z Wami również naszą propozycją pomagającą stawiać pierwsze, świadome kroki na drodze rozwoju RAZEM. Tak, aby była to dla was fascynująca, pełna przygód podróż życia.
 
                                                                   Zobacz nagranie
 
 

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.