Wróć do bloga

Odkryj nowy wymiar warsztatów rozwojowych. Dive For Life II

dive for life medytacja nurkowanie podwodna medytacja podwodny krąg May 08, 2024

Wyprawa rozwojowa z nurkowaniem w Egipcie.

Tej jesieni Zosia i Dawid zapraszają solo i w parach na wspólnie spędzony tydzień na morskim jachcie na Morzu Czerwonym! 

Na tym wyjeździe, w kameralnej grupie osób, zagłębimy się zarówno w sobie, jak i w wodzie. Połączymy te doświadczenia aby wzmocnić wieź z Naturą. 

Poznasz proste i skuteczne techniki medytacji. Zatrzymasz się na dłuższą chwilę i zadasz sobie ważne pytania, a także poszukasz świeżych odpowiedzi. Medytując i nurkując połączysz się z mocą żywiołu, aby wzmocnić relację z Naturą, Ziemią i Kosmosem. 

                                                        Odpocznij, medytuj, zanurkuj... 

Termin wyprawy:  26.10.2024 r. - 02.11.2024 r.

                                                                    Zobacz więcej>

Woda oczyszcza, rodzi nowe, poi. Daj sobie szansę na spojrzenie na siebie i swoje sprawy z nowej perspektywy! Znajdź odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania i spędź cudowne chwile na morskim jachcie, opalając się, medytując i nurkując na najlepszych rafach świata!

A wszystko to w gronie niezwykłych, podobnych tobie osób, dla których ważna jest przyroda, cisza, wgląd wewnętrzny i zdrowe relacje ze sobą, innymi i naturą dookoła. 

Nasz plan przewiduje poruszanie się po niesamowitej "Trasie Północnej" podczas której odwiedzimy jedne z najpiękniejszych miejsc nurkowych na całym świecie. Trasa Północna dostarcza niesamowitych przeżyć nie tylko miłośnikom wraków, ale także pasjonatom nurkowań przyrodniczych.

Statki, które spoczywają na dnie Morza Czerwonego od dziesięcioleci, zostały opanowane przez koralowce i stały się domem dla tysięcy różnorodnych gatunków ryb i innych stworzeń morskich. Życie tętniące wokół jest wręcz spektakularne.

                                                                         Szczegóły>

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.