Wróć do bloga

Relacje zdrowe i zmysłowe - spotkanie dla Niej i dla Niego

głebokie relacje kobieta moc spotkanie zdrowe relacje zmysłowe Oct 24, 2023

W czwartek 26 października zapraszamy Was na spotkanie "Relacje zdrowe i zmysłowe - spotkanie dla Niej i dla Niego", które poprowadzimy w ramach warsztatów i spotkań dla kobiet "Moc Kobiety".

Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych, Aleja  Zjednoczenia 25 w Warszawie, metro: Stare Bielany.

Szczegóły

Dołącz do spotkania na fb

O warsztatach i spotkaniach "Moc Kobiety":

Zmiana - przemiana - transformacja wymaga zadbania o swoje granice, o swoje ciało, o relacje z najbliższymi i ze światem, o czułość i łagodność dla siebie samej, o harmonię wreszcie, gdzie jest miejsce na odpoczynek i przyjemność. A w tym wszystkim niech wspierają nas sztuka, poezja, taniec, teatr, dotyk i wewnętrzne otulenie tej w nas, która potrzebuje zanurzyć się w pięknie, doświadczyć go na własnej skórze i własnymi zmysłami. Ale myli się ta/ten z Was, kto myśli, że kobiecość to tylko łagodność. Nie. To także stanowczość, precyzja, konsekwencja, uważność i świadomość własnego ciała. Taka jest jesienna Moc Kobiety. Jest PEŁNIĄ! 

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.