Wróć do bloga

Tantryczne Walentynki AromaLove & SPA w Pałacu!

bliskość intymność komunikacja seks tantryczny walentynki weekend we dwoje zmysłowość związek partnerski Dec 13, 2020

Walentynkowy prezent pod choinkę. Taka oferta tylko do Świąt!

Każda para lubi i potrzebuje mieć czas tylko dla siebie. Na początku relacji, robimy wszystko aby o taką wspólną przestrzeń zadbać. Nic innego się nie liczy! Ale z czasem, z obowiązkami, dziećmi, pracą, coraz mniej czasu spędzamy tylko ze sobą i tylko dla siebie. A temu przecież służą randki we dwoje. 

Walentynki to taki wyjątkowy czas, kiedy łatwo jest sobie o tym przypomnieć. Idziemy do kina albo do restauracji, a czasem dajemy sobie tylko kwiatka i buziaka. A przecież o nasz związek jak o piękny ogród trzeba dbać i zasilać go na co dzień!

Walentynki są raz w roku, pewnie kilka innych okazji też się znajdzie, jednak zwykle brakuje nam pomysłów czy chęci aby z tych wszystkich okazji, w pełni skorzystać.  

Na tym zmysłowym warsztacie pokażemy wam jak przyjemnie wprowadzić romantyczne elementy wspierające naszą bliskość, komunikację i intymność w codzienne życie, a nie tylko od święta. 

Zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej lub - jeśli potrzeba - odnajdziecie na nowo, a na dodatek poznacie najlepsze relacyjne techniki wspierające długoterminowy związek partnerski. 

Tantra dla par budzi zmysły, dlatego nauczmy się z nich korzystać! Nie tylko dla przyjemności ale i dla własnego rozwoju. Dla siebie i dla relacji. 

UWAGA: To nasza nowa propozycja, więc jeśli byliście już u nas wcześniej na warsztatach, teraz jest okazja odświeżyć tantryczną wiedzę, a także spotkać się z nowym doświadczeniem! 

Uwaga!!!

Gwiazdkowy prezent bonus: 400zł - czyli cena do 24.12.2020 do północy - 1500zł za parę! (+koszty pobytu w hotelu)

O miejscu:

Wybraliśmy na ten wyjątkowy weekend atrakcyjne miejsce - Pałac w Otrębusach pod Warszawą. W podziemiach Pałacu znajduje się strefa SPA, która zrobiła na nas wspaniałe wrażenie. Klimatyczny basen z przeciwprądem, masażem karku, gejzerem powietrznym. Do tego sauna sucha, aromatyczna łaźnia parowa, grota solna (wraz z tężnią solankową), prysznic wrażeń, lodospad wraz z masażem Kneipp’a i innymi atrakcjami. 

To wszystko wraz z piękną salą na warsztaty oraz wygodną lokalizacją sprawiło, że podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu właśnie tam naszego wyjątkowego walentynkowego warsztatu. 

Termin: 12-14 luty 2021

Miejsce: Pałacyk Otrębusy pod Warszawą

Informacje: [email protected]

Szczegóły>

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.