Wróć do bloga

Wakacje w siodle z Zosią i Dawidem Rzepeckimi

konna wyprawa krąg wsparcia podróż w głąb siebie przyroda May 23, 2020

Wyprawa konnym szlakiem przez legendarny Dziki Wschód.

Bieszczady  - kraina malowniczych pejzaży, czystych, górskich potoków, lasów i połonin, zamieszkała przez niedźwiedzie, wilki, rysie i żubry. Kraina ta stała się polskim „Dzikim Wschodem”, rozsławionym legendą bieszczadzkich osadników i  „kowbojów”.

Będziemy wędrować na koniach rasy huculskiej przez góry, doliny, lasy, rzeki… A spać będziemy w pięknie położonych chatach, górskich agroturystykach. Hucuły, jako spokojna rasa świetnie nadają się dla początkujących i bezpiecznie powiozą nawet mało doświadczonych jeźdźców.

Bieszczady od lat fascynują swoją niezwykłą przyrodą i ciekawą historią. To idealny kierunek dla tych, którzy chcą uciec od ciągłego pośpiechu i zgiełku miasta oraz dla miłośników nieskażonej przyrody.

Na warsztatach spotykamy samych siebie. Zobaczymy się też w relacjach z innymi. Stworzymy krąg wsparcia, grupę, która razem wyruszy na wprawę, nie tylko konną, ale przede wszystkim w głąb siebie. Praktykować będziemy wewnętrzną ciszę, medytację w ruchu i w spoczynku. Kontemplować będziemy naturę i jej „duchy”. Chociaż same stacjonarne warsztaty zakończą się w pierwszym etapie wyprawy, to spotkania w kręgu, szczere rozmowy, medytacje oraz atmosfera rozwoju osobistego, poszukiwań duchowych, wsparcia społeczności którą stworzymy, towarzyszyć będzie nam przez cały czas.

Szczegóły >

Warsztat skierowany jest do kobiet, mężczyzn, par, rodziców z dziećmi w wieku od ok. 14 lat.

Termin: 20-28 lipca 2020 r

Zapisy: t[email protected]

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.