Wróć do bloga

"Wszystko mam w sobie" - świeżo wydana książka z Zosią Rzepecką.

pełnia życia rozmowy z kobietami spełniona kobieta szczęście Jul 12, 2016

Gorąco polecamy świeżo wydaną książkę "Wszystko mam w sobie" - zbiór rozmów z kobietami, które odnalazły w życiu szczęście i spełnienie. Jedną z bohaterek jest Zosia Rzepecka.

Autorka o książce:

Dlaczego niektóre kobiety odczuwają radość, a inne nie? Czym jest pełnia w życiu? Czym jest szczęście?

Te pytania sprawiły, że wyruszyłam w podróż  po Polsce w poszukiwaniu kobiet szczęśliwych. Tak powstała książka Wszystko mam w sobie.

Wyobraź sobie, że trzymasz w ręku książkę, napisaną przez kobietę taką jak ty, kobietę, która chciała być szczęśliwa. Wsiadasz z nią do pociągu i jedziesz w poszukiwaniu własnej historii. Podróżujesz przez pół roku po Polsce i rozmawiasz z kobietami spełnionymi, o ich drodze do szczęścia, o ich drodze do siebie. Wybierasz je zupełnie intuicyjnie, spotkanie z każdą z nich to dla ciebie lekcja, podczas której przyglądasz się sobie, wędrujesz po zakamarkach swojej pamięci, zastanawiasz się, czy jesteś tam, gdzie chciałaś być, po co tak pędzisz i co jest ważne.

Wszystko mam w sobie – to podróżą w głąb wnętrza w poszukiwaniu siebie, podczas której towarzyszyło mi dziewięć spełnionych kobiet w wieku od trzydziestu dwóch do siedemdziesięciu lat. Moje bohaterki podzieliły się ze mną własną drogą do szczęścia, nie zawsze łatwą i przyjemną. Opowiadały o kryzysach, które przeszły, o trudnych lekcjach od życia, o akceptacji siebie i swojej drogi, o zmianie w postrzeganiu świata i ludzi, jakiej doświadczyły, o radości z bycia sobą, bycia mamą, bycia blisko z drugim człowiekiem, o szczęściu i smutku, od którego już nie uciekają, o fascynacji życiem i miłości do tego, co robią.

Weź od nich to, co najlepsze. Weź to, czego potrzebujesz!

Poznaj bohaterki książki:

Zosia Rzepecka – nauczycielka tantry, dzięki której zagubione pary odzyskują dawną miłość.

Maria Kula –z czułością wspiera pisarzy, ratując ich przed własną krytyką, pisze do siebie listy miłosne, ma do opowiedzenia tysiąc historii.

Agnieszka Kozieł – mama autystycznego Borysa i adoptowanego Grzesia. Masaż MA-URI pomógł jej zobaczyć, że życie ma więcej barw.

Agnieszka Prucia – w swojej pracowni gliniane domy odmienia przez wszystkie przypadki, a talerze zapisuje słowami mocy. Stara się, by jej ceramika miała coś ważnego do powiedzenia, by życie z nią było piękniejsze.

Aleksandra Budzyńska – dawniej stewardesa arabskich linii lotniczych, dziś odważna Pani Swojego Czasu, która uczy kobiety szacunku do siebie i świadomego zarządzania swoim czasem.

Katarzyna Bruzda-Lecyk – wierzy, że każdy potrzebuje spotkania ze sztuką, a kontakt z nią może odmienić życie. Droga do szczęścia zajęła jej dziesięć lat.

Agata Dutkowska – matka i guru kobiecych biznesów z duszą, mentorka i inicjatorka Latającej Szkoły, miłośniczka opowieści, które przynoszą zmianę.

Joanna Posoch – porzuciła wielkie miasto, żeby uprawiać lawendę na warmińskiej ziemi.

Maria Ela Ziemkiewicz (Lewańska) – Starsza w Kręgu, kobieta mocy, która w każdej kobiecie widzi siostrę, tłumaczka książki 13 Pierwotnych Matek Klanowych.

Książkę w cenie 39 zł można zamówić przez stronę internetową: http://wszystkomamwsobie.pl/

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.