Dograna Para
Kurs Online

We własnej sypialni, w dogodnym momencie, rusz z partnerem w podróż życia
 

Dograna Para - Kurs Online

We własnej sypialni, w dogodnym momencie, rusz z partnerem w podróż życia
 

Dograna Para - Kurs Online

Pamiętasz to marzenie o spełnionym i szczęśliwym związku partnerskim... 

 

Każdy człowiek potrzebuje być w związku pełnym miłości i wzajemnego wsparcia z kimś, kto nas rozumie, z kim może się  przytulić. Wszyscy tego pragniemy i za tym tęsknimy, bo to jest nasz naturalny potencjał, to prawdziwa głęboka potrzeba więzi i doświadczenia miłości w życiu.

I chociaż na początku wielu związków tak się właśnie dzieje, że mamy poczucie, że znaleźliśmy osobę, która zaspokoi nasze wszystkie potrzeby i uzupełni nasze braki, to po jakimś czasie ten sen pryska i dopada nas szara rzeczywistość.  Coraz częściej pojawiają się konflikty i różnice zdań. Przestajemy się rozumieć. Nie patrzymy sobie w oczy, bo boimy się w nich zobaczyć niewyrażoną pretensję lub wzajemne rozczarowanie. Przytulać też już się dawno przestaliśmy, o trzymaniu za rączki nie wspominając.

Niezależnie czy jesteś w relacji od niedawna i wciąż cieszysz się nieustającym szczęściem, czy może przeżywasz właśnie kryzys relacyjny związany z pojawieniem się dzieci. A może jesteście ze sobą już od tak dawna, że nawet nie pamiętasz co to namiętna, zaangażowana miłość? To nasz kurs - Dograna Para, może być właśnie dla ciebie. 

Kup Teraz

POZNAJ TRZY FILARY KURSU DOGRANA PARA:

Komunikacja | Bliskość | Intymność

 
Dla Kogo Jest Ten Kurs

Dla par chcących świadomie budować swój związek. Rozwijać się razem, zarówno emocjonalnie, seksualnie jak i duchowo. 

Dla tych, którzy choć są dopiero na początku wspólnej podróży, pragną zbudować solidne fundamenty dla swojego związku.Dla par będących na zakręcie…

 

 

Dla tych, którzy chcą poprawić jakość komunikacji, pogłębić bliskość, czy uzdrowić intymność. 


Dla tych, którzy są ze sobą już od lat. Czują, że przyszedł czas na to, aby rozwinąć swoją relację i wznieść ją na nowy poziom.

Dla tych, którzy tkwią w samym środku rodzicielskiej rewolucji.Kup Teraz

Kurs Online - Czego się spodziewać?

Miłość i seks na lata

Kurs DOGRANA PARA, to zaproszenie w głęboką podróż w Twojej relacji. Razem z partnerem przejdziecie razem, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim poprzez wspólną praktykę, przez Trzy Filary Dogranej Pary. Zdobędziecie narzędzia do sprawnej KOMUNIKACJI, czułej BLISKOŚCI i namiętnej INTYMNOŚCI, które staną się fundamentalnym wsparciem Twojej relacji zapewniając jej długotrwałość i niegasnącą ciekawość siebie.

Wszystko to dostępne w 35 lekcjach VOD (Video na życzenie), dostępnych od ręki w całości.

Kup Teraz

Komunikacja

Skuteczna Komunikacja: Klucz do Głębokich Relacji i Spełnionego Życia Seksualnego.

 
 

Filar 1: Kraina Komunikacji

W tej części skupimy sie na komunikacji, która jest niezbędna w budowaniu głębokich relacji. Dowiecie się z niej, jak słuchać i mówić skutecznie oraz dlaczego komunikacja jest kluczowa dla seksu tantrycznego. Przeanalizujecie strategie niezdrowej komunikacji i nauczycie się wyrażać swoje trudności oraz potrzeby. Przećwiczycie mówienie z miejsca "ja" i nauczycie się skutecznie komunikować we wrażliwych sferach takich jak intymność i seksualność. Zdobędziecie narzędzia, które pomogą Wam zrozumieć siebie nawzajem i skutecznie komunikować się w związku.

Czas trwania całego modułu:
11 Lekcji: 3 godz. 2min. 31 sek.

Kup Teraz

Bliskość

Autentyczna bliskość polega na pełnej akceptacji siebie i partnera ze wszystkimi emocjami.

Filar 2: Kraina Bliskości

W tym module skupimy się na kwestii bliskości. Rozpoczniemy od zdefiniowania, czym dokładnie jest bliskość. Rozwiejemy kilka mitów z nią związanych, a także przyjrzymy się, jak nasze ciało reaguje na doświadczanie bliskości.

Celem tego modułu jest zmiana perspektywy na bliskość, nie traktując jej jedynie jako elementu gry wstępnej przed aktem intymnym. Chcemy ukazać wartość samej bliskości i pomóc Wam spotkać się z nią w prawdziwy sposób – bez udawania i noszenia "masek". Po omówieniu tych kwestii, zaprosimy do kilku praktycznych ćwiczeń, które wzmocnią Waszą czułość i umożliwią swobodną komunikację.

Aby w pełni skorzystać z praktyk, zalecamy przeniesienie się do sypialni. Przed rozpoczęciem odtwarzania materiałów z ćwiczeniami, sugerujemy, abyście stworzyli sobie przestrzeń pozbawioną zakłóceń (bez telefonów, dzieci, obowiązków).

Czas trwania całego modułu:
14 Lekcji: 3 godz. 9min. 14 sek.

Kup Teraz

Intymność

Odkryj magię tantrycznej intymności! Zbuduj szczere, świadome połączenie, otwierając drzwi do głębokich doświadczeń seksualnych.

Filar 3: Kraina Intymności

W tej części zagłębimy się w tantryczne podejście do doświadczania seksualności w relacji. Poprzez medytacje, rytuały i praktyki, które przedstawimy, nauczycie się harmonizować energię seksualną oraz doświadczać pełni chwili w byciu, a nie w działaniu.

W ramach tego modułu skoncentrujemy się na pracy z intymnością. Zbadamy, w jaki sposób nasze stare schematy manifestują się w sferze intymnej i porozmawiamy o tym, jak podchodzimy do kwestii seksualności. Jakie wzorce kształtowały nasze postrzeganie seksualności? Jak wpływają na to wielopokoleniowe doświadczenia z obszaru intymności?

Przedstawimy i omówimy również kilka narzędzi, które pozwolą Wam w większej uważności na siebie i partnera spotkać się w intymności, aby doświadczyć zbliżenia na niespotykanym dotąd poziomie.

Czas trwania całego modułu:
9 Lekcji: 2 godz. 50min. 15 sek.

Kup Teraz

Nowa platforma VOD

Bardziej przyjazny interfejs sprawia, że nawigacja po kursie jest łatwiejsza, umożliwiając Ci jeszcze lepsze korzystanie z dostępnej wiedzy.

Referencje

Zobacz opinie naszych klientów

Zosia i Dawid Rzepeccy

Nauczyciele Tantry oraz terapeuci zajmujący się związkami i ich intymnym rozwojem. Prywatnie partnerzy i rodzice.
Autorzy kursu Dograna Para.

Zosia jest z wykształcenia psychologiem, Dawid filozofem. Autorzy bestselerowej książki pt. “Życie Seksualne Rodziców – jak budować długoterminowe związki partnerskie” wyd. Natuli.pl

Ukończyli także:

  • Dwuletnie Studium Psychoterapii POP w Warszawie
  • Klasę Counselingu – (Reevaluation Counseling) metodą Harveya Jackinsa,
  • Staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej BSFT 
  • Szkolenie SAR – Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności, akredytowany przez American Association of Sexuality Educators, Counselors and Therapists.
  • Dawid jest w stałej psychoterapeutycznej grupie superwizyjnej prowadzonej przez Wojciecha Eichelbergera

 Współpracowali także ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

24

Lata Doświadczenia Trenerskiego

20

Lat razem w związku

300+

Poprowadzonych Warsztatów 

15,000+

Osób Uczestniczących w Warsztatach, Wykładach I Seminariach.

 Mówili o Nas

Zobacz gdzie nas możesz znaleźć

Odkryj Nową Wartość w Twoim Związku!

Narzędzia do skutecznej KOMUNIKACJI, głębokiej BLISKOŚCI i namiętnej INTYMNOŚCI, które będą solidnym fundamentem Twojego związku, zapewniając trwałość i nieustającą fascynację sobą nawzajem.

Co zawiera kurs online? 

 Zakup kursu online oznacza, że wykupiliście natychmiastowy, bezterminowy 24/7 dostęp do kursu "Dograna Para".

Kurs znajduje się na naszej platformie VOD, co oznacza, że możecie w dowolnym czasie włączyć, zatrzymać, powtórzyć wybraną lekcję kursu. 

Kurs zawiera 35 lekcji, które prowadzą przez zagadnienia Trzech Filarów Dogranej Pary: Komunikacji, Bliskości i Intymności.

W kursie znajdziecie zarówno teorię, ćwiczenia oraz medytacje, które krok po kroku rozwiną wasze podstawowe umiejętności w aspekcie – KOMUNIKACJI, BLISKOŚCI i INTYMNOŚCI. 

Łączny czas materiałów wideo: 10 godzin.

Cena 1 490.00 PLN

Kup Teraz