Wróć do bloga

Zapraszamy na Muzyczną Tantrę w Warszawie - warsztat Inner Sound Engineering & Rytuał dźwięku.

inner sound moc dźwięku muzyczna tantra wibracje Jan 19, 2017

"Zapraszamy na pierwsze w Polsce warsztaty z Paulem Prochnowskim - mistykiem, mówcą, muzykiem, kompozytorem, inżynierem dźwięku i alchemikiem wibracji. Większość życia spędził w Kanadzie, Nepalu, Tajlandii, Malezji i Indiach. Uczeń ascety, tantryka Aghori Baby z Pashupatinath. Całe swoje życie poświęcił odkrywaniu mocy dźwięku i głosu, odnajdując w tych wibracjach drogę do poznawania samego siebie, jak również do duchowego spotkania z drugim człowiekiem. Od wielu lat prowadzi spotkania muzyczne i warsztaty na całym świecie. W Polsce towarzyszy mu niezwykła kobieta, grająca i śpiewająca Ewa Jendraszko, coach i trener rozwoju osobistego. Ich współpraca zaowocowała powstaniem duetu muzycznego UNION i wydaniem rytualnego albumu Eternity. Prowadzą warsztaty i Ceremonie w intensywnym duchu Yin Yang. Tworzą duet w muzyce i w życiu.

Razem stali się dla nas inspiracją w kierunku własnych poszukiwań twórczych. Potrafią wspaniale stwarzać przestrzeń do nieskrępowanej muzycznej kreacji, dodając odwagi i wspierając najmniejsze przejawy artystycznego talentu. Paul prowadzi uczestników w stronę współpracy, wzajemnego słuchania i wsparcia, czego efektem staje się uleczająca moc muzycznego doświadczenia duchowego. Te wszystkie wartości sprawiły, że zaprosiliśmy Paula i Ewę do współpracy nad muzyką do warsztatów i do naszych przyszłych publikacji multimedialnych.

Proponowane przez nich warsztaty są dla wszystkich, którzy przeczuwają, że we wspólnych wibracjach, tworzeniu razem dźwięków, kryje się prawdziwa magia. I, że wystarczy tylko spróbować, najlepiej pod czułym okiem Paula i Ewy." Dawid i Zosia Rzepeccy      

WARSZTAT

Inner Sound Engineering & Rytuał dźwięku

Na początku był Dźwięk

Poczuj wibrację dźwięku, odnajdź w nim siebie i swoją wolność.

Zapraszamy na warsztat i rytuał dźwięku - spotkanie z własnym głosem i naukę wykorzystania go jako narzędzia przemiany, samo uzdrawiania i wolnej ekspresji.

Głos od wieków towarzyszył Tantrze, mantrom buddyjskim, hinduskim, primal scream w psychologii, Nada i Surat Shabd Yodze, recytacjom sufickim i Aghorze, prowadząc do unii z prawdziwym sobą i Źródłem Wszystkiego. Warsztat ten czerpie z nauk tych tradycji uruchamiając kreatywną siłę Twojego głosu.

O metodzie:

Inner Sound Engineering to odkrywanie możliwości ludzkiego głosu, jako instrumentu do harmonijnej samorealizacji i uaktywnienia drzemiących w nas zasobów energetycznych.

Inner Sound Engineering opiera się na prastarych tradycjach i współczesnej nauce, cymatyce, świętej geometrii, naukach G.I.Gurdijeffa i naszych własnych doświadczeniach jako terapeutów, muzyków i praktykujących badaczy. To sztuka free form music, zewnętrznej i wewnętrznej ekspresji dźwiękowej, która prowadzi do wyzwolenia z uwarunkowań socjalnych, nabytych lęków, uprzedzeń i zahamowań. To odkrywanie potężnej siły Miłości, unii kobiety i mężczyzny, Yin i Yang. Brzmienia, które sprawia, że żyjesz spełnionym, nieskrępowanym życiem. Kreujesz, dostrzegasz swoje prawdziwe powołanie i za nim podążasz. 

Pozwolenie wibracji dźwięku na swobodny przepływ poprzez ciało uruchomia potężne procesy transformacyjne. Śpiewanie melodii, czy też tylko pojedynczych dźwięków sprawia, że ciało i dusza zmieniają się, zostają dotknięte i uleczone.

Rytuał dźwięku:

Dźwięk od tysięcy lat był źródłem inspiracji i częścią wszystkich rytuałów, towarzyszył narodzinom, zaślubinom i śmierci. Pogłębiał znaczenie i nadawał powagi ceremoniom, ablucjom i uroczystościom, zachwycał, śmieszył i bawił, aż do łez. Potrafił wywołać emocje i uczucia, ocucić ze snu i przywrócić do istoty naszego istnienia.

Częścią tego warsztatu jest Rytuał dźwięku. Twój głos łącząc się z innymi głosami spotęguje moc intencji, siłę kreacji i poczucie jedności ze Wszystkim i Wszystkimi. 

Korzyści:

 • poszerzysz świadomość działania twojego oddechu, głosu i muzyki,
 • otworzysz gardło by pozwolić swobodnie płynąć dźwiękom,
 • usłyszysz swój naturalny głos,
 • zapoznasz się ze światem śpiewu intuitywnego,
 • obudzisz swój nieskrępowany niczym śpiew,
 • pobudzisz i odczujesz naturalnie płynącą energię życiową,
 • zdobędziesz umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjami,
 • zwiększysz kreatywność, efektywność i koncentrację,
 • poprawisz zdrowie fizyczne i psychiczne,
 • poczujesz prawdziwą wolność bycia sobą,
 • wzmocnisz odczuwanie twojej prawdziwej natury,
 • zaczniesz lepiej kontrolować swoje życie,
 • obudzisz naturalną radość,
 • pogłębisz samoświadomość i kontakt ze źródłem, z którego pochodzisz.

Uwaga: Będzie możliwość rozwijania i pogłębiania przygody z dźwiękiem pod czułym okiem Paula i Ewy. Planujemy serię warsztatów, które składać się będą z pięciu poziomów i zakończone zostaną nagraniem wspólnego utworu muzycznego na płycie kompaktowej.

PROWADZENIE:

Duet UNION - Paul Prochnowski & Ewa Jendraszko

www.musicofunion.com, www.facebook.com/musicofunion/

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej co jeszcze robimy

Robimy naprawdę dużo! Nowe warsztaty stacjonarne, kursy online, webinary, medytacje Live IntentLove, podcasty, wyjazdy zagraniczne dla naszej społeczności...

Nie lubimy spamu tak jak ty, więc nie będziemy się dzielić twoimi danymi z innymi.