W Rozwoju Razem - Kurs Online

Miłość i seks na lata 
 

W Rozwoju Razem - Kurs Online

Ruszcie Razem w Podróż Życia! 

Wiele jest możliwości samorozwoju, czyli zadbania o samą czy samego siebie. Można chodzić na jogę, fitness, praktykować medytację itd. Ale nawet jak pójdziemy gdzieś razem, to i tak każde z nas skupia się na samym sobie albo na tym co robi. Z wielu badań nad parami wynika, że fundamentalnym wsparciem dla rozwoju relacji jest wspólna, skupiona na sobie nawzajem obecność.

 

Ofiarowany partnerom na wyłączność jakościowy czas to jest gamechanger!

W kursie "W Rozwoju Razem”, dacie sobie taki czas!
To kurs uczący jak stawiać pierwsze, świadome kroki na wspólnej ścieżce rozwoju osobistego,
będąc na niej RAZEM!

Poznacie podstawy utrzymania na sobie uwagi, a także praktyczne fundamenty trzech najważniejszych obszarów relacji: komunikacji, bliskości i intymności. Z kursu dowiecie się, jak rozmawiać ze sobą — nie tylko wtedy, kiedy jest dobrze, ale również gdy jest nam ciężko. Jak podtrzymywać bliskość na co dzień oraz jak wznieść swoją intymność na nowy, wyższy poziom. 

Kup Teraz

POZNAJ TRZY FILARY KURSU W ROZWOJU RAZEM:

Komunikacja | Bliskość | Intymność

 
Dla Kogo Jest Ten Kurs

Dla par chcących świadomie budować swój związek. Rozwijać się razem, zarówno emocjonalnie, seksualnie jak i duchowo. 

Dla tych, którzy choć są dopiero na początku wspólnej podróży, pragną zbudować solidne fundamenty dla swojego związku.Dla par będących na zakręcie…

 

 

Dla tych, którzy chcą poprawić jakość komunikacji, pogłębić bliskość, czy uzdrowić intymność. 


Dla tych, którzy są ze sobą już od lat. Czują, że przyszedł czas na to, aby rozwinąć swoją relację i wznieść ją na nowy poziom.

Dla tych, którzy tkwią w samym środku rodzicielskiej rewolucji.Kup Teraz

Kurs Online - Czego się spodziewać?

We własnej sypialni, w dogodnym momencie, rusz z partnerem w podróż życia

 

Kurs "W Rozwoju Razem" to świetna propozycja na początek wspólnej, świadomej podróży w Twojej relacji. Razem z partnerem przejdziecie nie tylko przez teorię, ale przede wszystkim przez praktykę, skupiając się na Trzech Filarach: Komunikacji, Bliskości i Intymności. Dostaniecie narzędzia, które staną się fundamentalnym wsparciem Waszej relacji, zapewniając jej trwałość i nieustanną ciekawość siebie. Wszystko to dostępne w podstawowym kursie składającym się z 11 krótkich i konkretnych lekcji na naszej nowej platformie VOD.

Jeżeli chcesz pójść o krok dalej i ruszyć w głębszą podróż w twojej relacji to zapraszamy cię do odkrycia naszego rozbudowanego kursu "Dograna Para", który składa się z 35 lekcji i szczegółowo prowadzi przez zagadnienia Trzech Filarów Dogranej Pary. Więcej informacji tutaj: "Dograna Para"

Kup Teraz

Komunikacja

Nie sztuką jest dogadać się wtedy kiedy jest dobrze i macie to samo zdanie. Tylko wtedy, gdy macie zdania różne… 

Moduł 1: Komunikacja

Ten moduł skupia się na podstawach komunikacji w związku. Pokażemy Wam, jak sprawić, by komunikacja była otwartą i swobodną przestrzenią do wzajemnego wysłuchania się i przedstawienia swojego punktu widzenia. Porozmawiamy o tym, czym jest intencja w komunikacji i jak ją stosować w praktyce oraz jaka jest różnica w komunikacji, gdy rozmawiamy z poziomu swojej subiektywnej prawdy.

W dalszej części modułu zaprezentujemy Wam narzędzia, które pozwolą Wam  w trudnych chwilach komunikować się bez wzajemnego oskarżania się, przekrzykiwania i walki. W zamian, będziecie potrafili się nawzajem wysłuchać i lepiej zrozumieć.

Czas trwania poszczególnych materiałów:

O Komunikacji: 17 min. 20 sek. | Gadający Przedmiot: 9 min. 32 sek.
Skalowanie: 9 min. 27 sek. | Mały Krok do Przodu: 5 min. 04 sek.

Kup Teraz

Bliskość

Prawdziwa bliskość to akceptacja siebie i partnera z wszystkimi emocjami.

Moduł 2: Bliskość

W tym module będziemy pracować nad bliskością. Najpierw opowiemy, czym tak naprawdę jest bliskość, obalimy kilka mitów z nią związanych oraz zobaczymy, co dzieje się z naszym ciałem podczas doświadczania bliskości.

Ten moduł ma za zadanie zmienić postrzeganie bliskości, jako elementu gry wstępnej przed seksem. Pokażemy wartość bliskości samej w sobie oraz pomożemy Wam spotkać się w prawdzie - bez masek i odgrywania “ról”. Po omówieniu zagadnienia, zaprosimy do kilku ćwiczeń, które wzmocnią Waszą czułość oraz pozwolą wprowadzić do tego spotkania element swobodnej komunikacji.

Na praktyki zapraszamy Was do sypialni, dlatego zachęcamy przed rozpoczęciem odtwarzania materiałów z ćwiczeniami, do zapewnienia sobie swobodnej przestrzeni (bez telefonów, dzieci, obowiązków).

Czas trwania poszczególnych materiałów:

O Bliskości: 10 min. 47 sek. | Spójrzmy Sobie w Oczy (praktyka): 10 min. 54 sek.
Czuły Dotyk (praktyka): 6 min. 53 sek.

Kup Teraz

Intymność

Szczerze budowana intymność prowadzi do głębokich doświadczeń seksualnych i mistycznych.

 

Moduł 3: Intymność

W tym module będziemy pracować z intymnością. Sprawdzimy, w jaki sposób w intymności manifestują się nasze stare schematy i porozmawiamy o tym, jak podchodzimy do tematu seksualności. Na jakich wzorcach budowaliśmy nasze postrzeganie seksualności? Jak wielopokoleniowe nadużycia w obszarze intymności wpływają na postrzeganie seksualności?

Przedstawimy Wam i omówimy również kilka narzędzi, które pozwolą Wam w większej uważności na siebie i partnera spotkać się w intymności, by doświadczyć zbliżenia na niespotykanym dotąd poziomie.


Czas trwania poszczególnych materiałów:

O Intymności: 7 min. 33 sek. | Namiętny Dotyk: 10 min. 52 sek.
Pokłon Serca: 6 min. 55 sek. | Zwalnianie Tempa: 12 min. 19 sek.

Łączny czas materiałów wideo - 11 lekcji: 1 godz. 47 min.

Kup Teraz

Nowa platforma VOD

Bardziej przyjazny interfejs sprawia, że nawigacja po kursie jest łatwiejsza, umożliwiając Ci jeszcze lepsze korzystanie z dostępnej wiedzy.

Referencje

Zobacz opinie naszych klientów

Zosia i Dawid Rzepeccy

Nauczyciele Tantry oraz terapeuci zajmujący się związkami i ich intymnym rozwojem. Prywatnie partnerzy i rodzice.
Autorzy kursu Dograna Para.

Zosia jest z wykształcenia psychologiem, Dawid filozofem. Autorzy bestselerowej książki pt. “Życie Seksualne Rodziców – jak budować długoterminowe związki partnerskie” wyd. Natuli.pl

Ukończyli także:

  • Dwuletnie Studium Psychoterapii POP w Warszawie
  • Klasę Counselingu – (Reevaluation Counseling) metodą Harveya Jackinsa,
  • Staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej BSFT 
  • Szkolenie SAR – Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności, akredytowany przez American Association of Sexuality Educators, Counselors and Therapists.
  • Zosia jest certyfikowaną przez Deborę Sundhal, trenerką kobiecej ejakulacji 
  • Dawid jest w stałej psychoterapeutycznej grupie superwizyjnej prowadzonej przez Wojciecha Eichelbergera

 Współpracowali także ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

24

Lata Doświadczenia Trenerskiego

20

Lat razem w związku

300+

Poprowadzonych Warsztatów 

15,000+

Osób Uczestniczących w Warsztatach, Wykładach I Seminariach

 Mówili o Nas

Zobacz gdzie nas możesz znaleźć

Odkryj Nową Jakość w Twojej Relacji!

Narzędzia do sprawnej KOMUNIKACJI, czułej BLISKOŚCI i namiętnej INTYMNOŚCI, które staną się fundamentalnym wsparciem Twojej relacji zapewniając jej długotrwałość i niegasnącą ciekawość siebie. 

Co zawiera kurs online? 

 Zakup kursu online oznacza, że wykupiliście natychmiastowy, bezterminowy 24/7 dostęp do kursu "W Rozwoju Razem".

Kurs znajduje się na naszej platformie VOD, co oznacza, że możecie w dowolnym czasie włączyć, zatrzymać, powtórzyć wybraną lekcję kursu. 

Kurs zawiera 11 lekcji, które  prowadzą przez zagadnienia Trzech Filarów: Komunikacja, Bliskość i Intymność.

W kursie znajdziecie zarówno teorię, ćwiczenia oraz medytacje, które krok po kroku rozwiną wasze podstawowe umiejętności w aspekcie – KOMUNIKACJI, BLISKOŚCI i INTYMNOŚCI. 

 

Cena 432.00 PLN

Kup Teraz